Polecamy: „Milion nowych chwil” Katherine Center – powieść, która doda Wam siły i odwagi

Zdarzają się książki, które naprawdę przyspieszają bicie serca. Powieść z gatunku feel good novel — „Milion nowych chwil” jest bez wątpienia jedną z nich. To poruszająca historia miłosna, ale też błyskotliwa opowieść o wewnętrznej sile i wyjątkowej odwadze, a przy tym historia, która może się przydarzyć każdej z nas. Już 17 lipca ta budująca książka Katherine Center trafi na półki polskich księgarń!

Milion nowych chwil” to pokrzepiająca opowieść o odnajdywaniu nadziei, odwagi oraz wewnętrznej siły w momencie, kiedy wszystko wydaje się już stracone. Niesie optymistyczne przesłanie, udowadniając, że nawet w najtrudniejszych okolicznościach można znaleźć miejsce na radość, miłość i szczęście. Książka jest pełna czarnego humoru i błyskotliwych, zabawnych wypowiedzi głównej bohaterki. Nie daje ona wprawdzie prostych odpowiedzi, ale ukazuje, że istnieje więcej niż jedno możliwe szczęśliwe zakończenie, a droga do happy endu nie zawsze wygląda tak, jak to sobie wymarzyłyśmy.

milion nowych chwil

kolaż własny redakcji, mat. pras.

Polecamy: „Milion nowych chwil” Katherine Center – powieść, która doda Wam siły i odwagi

Piękna i zdolna Maggie Jacobsen jest pewna, że ma przed sobą świetlaną przyszłość. Właśnie odebrała dyplom Szkoły Biznesu i znalazła wymarzoną pracę. Co więcej, ma kochającą rodzinę i idealnego chłopaka o imieniu Chip. Nachodzą walentynki i dziewczyna spodziewa się, że on się jej oświadczy. Potem wezmą oczywiście ślub i będą żyć długo i szczęśliwie.

Wszystko zdaje się gładko iść po myśli Maggie. Podczas romantycznej wycieczki pilotowaną przez siebie cessną Chip rzeczywiście prosi ją o rękę. Jednak ten najpiękniejszy dzień w życiu w jednej chwili zamienia się w koszmar. Lot kończy się wypadkiem, a Maggie budzi się w szpitalu poparzona, oszpecona i częściowo sparaliżowana. W szpitalu uświadamia sobie bolesną prawdę. Zdaje sobie sprawę, że nic już nie będzie takie jak dawniej. Nawet nie przypuszcza, że to jeszcze nie koniec dramatów, jakie ją spotkają…

 

Nina George, autorka bestsellerowych powieści, powiedziała o tej książce:  Jeżeli zamierzasz w tym roku przeczytać tylko jedną książkę, wybierz „Milion nowych chwil”. Jeśli masz przyjaciela, który jest zagubiony w życiu, zrób mu przysługę i wręcz mu tę powieść. 
 

O Autorce

Katherine Center – amerykańska pisarka, absolwentka Vassar College i programu Creative Writing Uniwersytetu w Houston, a także autorka bestsellerów „New York Timesa”. Napisała kilka powieści, z których „Milion nowych chwil” („How To Walk Away”) zyskała jak dotąd największy rozgłos i otrzymała świetne recenzje dziesiątek tysięcy czytelników. Swoje teksty Center publikowała też w m.in. „Vanity Fair” i „USA Today”.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (130 głosów, średnia: 3,95 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. paulaalfc  27 lutego 2020 22:18

    Przeczytałam i polecam 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany