Miłego dnia na wesoło – wyślij najbliższym wesołe wierszyki i kartki na dzień dobry

Miłego dnia to życzenia, które wysyłamy bliskiej nam osobie poprzez SMS lub MMS. Każdy z nas lubi być bowiem traktowany wyjątkowo. Jeśli zależy Ci na kimś, postaraj się zadbać o to, żeby druga osoba mogła poczuć się wyróżniona. Wyślij jej z samego rana życzenie miłego dnia na wesoło. Wybierz wesoły wierszy lub śmieszną kartkę i wyślij je w formie smsa, mmsa lub wiadomości na Whatsapp lub messengerze. Taka wiadomość na pewno sprawi, że druga osoba pomyśli o Tobie ciepło.

Spis treści:

wesołe życzenia milutkiego dnia

Jak można życzyć inaczej miłego dnia?

Piękne życzenie miłego dnia na wesoło wywoła uśmiech u każdej osoby, która otrzyma wesoły wierszyk na dzień dobry lub śmieszną kartkę. Życzenia miłego dnia można złożyć w formie krótkiej i zwięzłej: na przykład:

 • Pełnego uśmiechów dnia!
 • Niech każda chwila będzie jak najlepsza przygoda!
 • Życzę Ci radosnego i pełnego pozytywnej energii dnia!
 • Wszystkiego najlepszego na [ten dzień]!
 • Niech dzisiejszy [dzień] będzie dla Ciebie wyjątkowy!   

Gdy chcesz życzyć miłego dnia w bardziej rozbudowany, literacki sposób, możesz skoncentrować się na konkretnych aspektach, które wpłyną pozytywnie na osobę na osobę, do której kierujesz życzenia. Na przykład: „Witaj w nowym dniu! Niech poranek przyniesie Ci spokój, a każda godzina przyniesie uśmiech na Twojej twarzy. Miej dzień pełen energii,  małych codziennych radości i pozytywnych chwil!”

Ostateczny wybór pomiędzy zwięzłymi a bardziej obszernymi życzeniami zależy od relacji z odbiorcą życzeń i sytuacji, w której się znajdujecie. Ważne jest, aby życzenia były szczere i dostosowane do okoliczności.

Przygotowaliśmy dla Was propozycje życzeń miłego dnia na wesoło, żebyście mogli wysłać je swojej rodzinie, przyjaciołom lub drugiej połówce. Jeśli chcesz sprawić komuś radość o poranku, koniecznie wybierz któryś z naszych życzeń miłego dnia na wesoło i wyślij je w wiadomości! Zapraszamy na inspiracje!

Miłego dnia – powitanie na dzień dobry, które każdemu uprzyjemni nadchodzący dzień

Krótka wiadomość z życzeniami milutkiego dnia to bardzo życzliwy gest. Wyobraź sobie własną reakcję, gdybyś otrzymała takiego smsa. Na pewno byłoby Ci miło i wywołałoby to uśmiech na Twojej twarzy. Dlatego tak ważne są małe gesty. Dzięki nim pokazujesz bliskim, że myślisz o nich o poranku i chciałabyś, by miło spędzili ten dzień. Żeby jednak nie było zbyt nudno, wybierz któryś z naszych wierszyków lub kartek, żeby życzyć miłego dnia na wesoło. Pamiętaj, że dobry humor pomaga przełamać lody.

Jak życzyć miłego dnia dziewczynie?

 • Dzień dobry! Niech dzisiaj zacznie się od kawy i uśmiechu!
 • Witaj w nowym dniu! Niech będzie on równie piękny jak Ty!
 • Dobrego poranka! Życzę Ci pełnego sukcesów dnia!
 • Dzień dobry, kochana! Niech każdy moment dzisiaj będzie pełen uroku.
 • Wspaniałego poranka! Niech Twoje serce bije z radością przez cały dzień.
 • Życzę Ci słonecznego dnia, jak Twoje uśmiechy.

Jak powitać ukochaną osobę?

 • Cześć miłości! Niech mój uścisk na początku dnia rozświetli Ci twarz.
 • Dzień dobry, kochanie! Jesteś moim światłem, które rozprasza wszelkie ciemności.
 • Witaj w nowym dniu, najdroższa! Niech będzie on równie wyjątkowy jak Ty dla mnie.

Piękne życzenia milutkiego dnia, pisane od serca i bez rymów

 1. Dzień dobry i pięknego milutkiego poranka życzę Ci z całego serca! Niech ten dzień będzie pełen uśmiechów, radości i pozytywnej energii. Życzę Ci, aby każda chwila była dla Ciebie jak najlepszy dowcip, a życie potraktowało Cię łagodnie, jakbyś był ulubionym bohaterem najlepszej komedii. Niech los oferuje Ci same pozytywne doświadczenia!
 2. Niech dzisiaj Twoje kawowe filiżanki będą zawsze pełne, a przy tym aromatyczne jak najlepsza kawa na świecie. Życzę Ci, aby nawet najzwyklejsze chwile były dla Ciebie jak bajka – pełne niespodzianek, ale zawsze z happy endem.
 3. Niech ludzie wokół Ciebie są jak najbardziej życzliwi, a wszelkie trudności, które Cię dziś czekają, rozwiązują się same, jakby były jedynie kaprysem humoru życia. Miłego dnia życzę, niech każda godzina przynosi Ci coś wyjątkowego, a każdy uśmiech, który dziś wyślesz, wraca do Ciebie podwójnie. Oby był to dzień, który na zawsze pozostanie w Twojej pamięci jako ten, w którym nawet słońce roześmiało się na Ciebie z radością.
 4. Trzymaj się mocno i miej nadzieję, że ten dzień będzie wyjątkowy, pełen cudów i uśmiechów! Miłego dnia życzę! 😊
 5. Otrzymałaś specjalną przesyłkę: świeżutkie życzenia na milutki dzień! Niech każda godzina będzie jak najnowszy dowcip, a wszelkie trudności rozwiązują się jak puzzle w rękach geniusza. Niech Twój dzień będzie tak milutki, jak świeżo upieczony chlebek!
 6. Uważaj, otwierasz skrzynkę pandory pełną uśmiechów! Niech Twój dzień będzie milutki jak najdelikatniejszy puch w pierzynie, a wszelkie złożone sprawy rozplątują się jak za czarodziejskim zaklęciem. Milutkiego dnia życzę Ci z całego serca!

Jak sprawić, aby życzenia były bardziej osobiste i zaskakujące?

Życzenia mają magiczną moc wprowadzania radości w życie innych, zwłaszcza gdy są pełne oryginalności i autentyczności. Aby uczynić je bardziej osobistymi i zaskakującymi, warto sięgnąć po kreatywne sposoby wyrażania uczuć. Oto kilka pomysłów, które pomogą uczynić Twoje życzenia niezapomnianymi:

 1. Szczegółowe wspomnienia: Opowiedz o wspólnych chwilach lub przeżyciach, które sprawią, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Przykładowo: „Wspominam ten raz, gdy razem śmialiśmy się do łez. Niech dzisiejszy dzień przyniesie równie wiele radości!”
 2. Własnoręcznie wykonane życzenia: Dodaj do życzeń własnoręcznie narysowany element, co sprawi, że będą one bardziej unikalne. Na przykład: „Przesyłam Ci uścisk w postaci mojego własnoręcznie narysowanego serca. Niech dzisiaj będzie pełen miłości!”
 3. Zabawne metafory: Użyj kreatywnych porównań, które dodadzą humoru do życzeń. Na przykład: „Niech dzisiejszy dzień będzie jak najsmaczniejsza czekolada – pełen słodkich niespodzianek!”
 4. Przyszłość w życzeniach: Dodaj element przyszłościowy, np. życzenia związane z planami na najbliższe dni. Przykładowo: „Już nie mogę się doczekać wspólnego spaceru wieczorem. Do tego czasu, życzę Ci fantastycznego dnia!”
 5. Odwołanie do pasji: Jeśli znasz pasje obdarowanej osoby, wpleć je w życzenia. Na przykład: „Dzisiaj niech Twoja pasja rozkwita jak najpiękniejszy ogród. Powodzenia w tym, co kochasz!”

Pamiętaj, że kluczem do udanych życzeń jest szczerość i dbałość o detale, które sprawią, że osoba obdarowana poczuje, że są skierowane wyłącznie do niej. Wzbogać także swoje życzenia o urocze emotikony lub radosne GIF-y. Na przykład, do życzeń „Dobrego i miłego dnia!” dodaj uśmiechniętą buzię, aby nadać im lekkości i przyjemnego tonu.

Miłego dnia na wesoło – krótkie rymowane wierszyki

Miłego dnia na wesoło - życzenia

Na początek mamy dla Was krótkie wierszyki z życzeniami miłego dnia na wesoło. Taki wierszyk możesz wysłać w formie wiadomości tekstowej – jako sms, na messengerze, na Whatsappie, czy nawet w mailu. Zobacz nasze propozycje i wybierz coś dla siebie.

Takie życzenia na dzień dobry to wyjątkowy akcent na rozpoczęcie dnia, który wtapia się w codzienne rytuały powitania. Z przymrużeniem oka, humorystycznie i pełen pozytywnej energii, pozwala rozpocząć dzień osobie, do której wysyłamy jeden z wierszyków. W takim wierszyku wyrażamy pragnienie, aby każda chwila tego dnia była równie zabawna, jak najlepszy dowcip, a życiowe perypetie traktowane były z przymrużeniem oka.

1.Wszyscy mówią Ci „Dzień dobry”

Krówka, piesek i baranek,
tygrys i hipopotamek,
myszki, liski oraz bobry,
wszyscy mówią Ci „Dzień dobry”

 

2. Słoneczko na dzień dobry

Słoneczko świeci, ptaszki śpiewają,
śliczny dzień zapowiadają.
Więc już od rana uśmiechnij się
bo ja serdecznie pozdrawiam Cię.

 

3. Miłego dnia na wesoło z kawą

Dzisiaj kawa nie pomoże
– mroźno, szaro jest na dworze!
Ale trzeba jakoś wstać,
Za bary życie brać!
Mieć nadzieję, że być może
Będzie lepiej, a nie gorzej

 

4. Powitanie na dzień dobry

Witam Cię milutko,
pozdrawiam cieplutko.
Niech cały dzień
minie Ci bez smutków.
Słoneczko na niebie
niech świeci dla Ciebie.

 

5. Miłego dnia na wesoło – śmieszny sms

Twoja najlepsza przyjaciółka aktywowała dla Ciebie specjalną usługę „budzenie”. Jest 02 września, godzina 7 rano… wstawaj śpiochu!

 

6. Wierszyk na wesoło dzień dobry

Kiedy w okiennice,
pierwsza iskra wpłynie,
pierwszy ptak zakwili,
w gniazdku na kominie
księżyc dawno żarem
swoim już nie świeci..
Wtedy poznasz, że już
nowy dzionek leci.

Dziewczyna dostaje SMS z fajnym wierszykiem rymowanym i jest szczęśliwa

7. Buziaki na dzień dobry

Śle na dzień dobry słodkiego buziaka,
niech moja niunia śmieje się dziś
niech się lalunia ciągle uśmiecha
bo bardzo lubi Cię mały miś.

 

8. Miłego dnia na wesoło dla słonka

Czy już moje SŁONKO wstało?
Jak się dzisiaj w nocy spało?
Wiele pięknych snów się śniło
Dzień rozpocząć będzie miło

 

9. Słoneczne dzień dobry

Słoneczne myśli Tobie wysyłam,
aby cieplutka była każda chwila.
A wraz z myślami uśmiech serdeczny,
by każdy krok Twój był bezpieczny.
Piękna melodia w sercu brzmi.
Zatrzymaj się na chwile usłyszysz ją też i Ty.

 

10. Piękne życzenia na dzień dobry

Piękne jest słonce gdy świeci złociście
Piękne są jesienią spadające liście
Piękne są chmurki płynące po niebie
Piękny jest świat kiedy widzę Ciebie.

 

11. Wierszyk z całuskami na dzień dobry

Od mrugnięć słonecznych promieni
czerwony maczek w polu się rumieni,
bo właśnie jego Słonko wstało
i buzi na dzień dobry dało
Całuski koteczku.

 

12. Miłego dnia na wesoło

Dzień zaczyna się od świtu.
Miłość od spojrzenia,
a ja zaczynam dzionek od gorącego pozdrowienia
Miłego i wesołego dnia.

obrazek na dzień dobry śmieszny

13. Rymowanka na dzień dobry

Całusek z rana
działa jak łyk szampana,
mile słówko poprawia zdrówko,
więc nie żałuję Ci tych dobroci,
niech ten dzień milo Cię zaskoczy.

 

14. Miły wierszyk na dzień dobry

Słońce świeci, mocno grzeje,
nawet wiatr dziś tu nie wieje.
Wiec ubieraj się i wstawaj,
Światu radość dziś rozdawaj.

 

15. Miłego dnia na wesoło z kawusią

Kawa, kawusia – najlepsza na świecie,
pomaga mężczyźnie – pomaga kobiecie.
Wstajesz raniutko taka rozbita,
a po wypiciu? – nie ta kobieta.

 

16. Życzenia miłego dnia na wesoło – wierszyk

Leje – wieje – psia pogoda,
słonka nie ma – wielka szkoda
Mimo tego ślę promyki,
nie zapomnę dziś o nikim.
Bukiet z serc i uśmiech ładny,
dodam jeszcze garść czułości,
dobre słowo i życzliwość,
niech w Twym sercu dzisiaj gości.

17. Uśmiech od świata

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.

 

18. Życzenia na powitanie dnia

Miłego dzionka po bladym świcie
z całego serca tego ci życzę,
uśmiechu dużo no i radości
na twarzy twojej niech dziś zagości

19. Miła rymowanka na dzień dobry

Dzień doberek na rondelek!
Tyś mój pyszny kartofelek.
Wiec nie spij kochanie,
tylko chodź na śniadanie!
…lub baraszkowanie.

 

20. Hej słoneczko!

Hej Słoneczko czy już wstałaś-daj mi jakiś znak!
Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie ja o Tobie tak!
Bardzo miło będzie dzisiaj spotkać Ciebie znów- już
nie mogę się doczekać Twoich słodkich słów!
Nie chcę kłamać więc napisze że na buzi też dziś liczę.

21. Miłego dnia na wesoło dla Marzycieli

Dzień dobry „Moje Marzenie!”
Marzyciel o Tobie myśli,
Marzyciel o Tobie śni i śle buziaka Ci.
Więc Kotku powiedz mi, otworzysz serca drzwi?

 

22. Miłego dnia na wesoło dla Misia

Witam ciebie drogi misiu
chcę podrapać cię po pysiu
buzi dam ci i przytulę
tylko napisz do mnie czule.

 

23. Rymowanka na wesoło

Gdy radośnie powita Cię dzień
Zacznij wierzyć, że cudowny jest świat
Kiedy kochasz i jesteś kochany.

24. Cześć Kochanie!

Cześć Kochanie jak tam spanie?
Czas najwyższy na wstawanie!
Co zjesz dzisiaj na śniadanie?
A może masz ochotkę na miłości uprawianie?
Bo ja tu czekam na łóżka polanie

 

25. Słoneczko

Czy moje słoneczko uśmiechnięte wstało?
Czy może w złym humorze?
Bo jest ktoś kto pomóc może..

życzenia milutkiego dnia od mężczyzny wysłane sms-em

26. Hej! Pobudka!

Hej! Pobudka! Pora wstać.
Księżyc i gwiazdy poszły już spać.
Słońce zza horyzontu wstaje
i swą radość rozdaje.
Każdego swym promykiem budzi,
cieplutko smagając po buzi
zaszczepiając szczęście w sercach wszystkich ludzi.
Więc nie zwlekaj, wstawaj prędko
precz z poduszką i kołderką.
Nowy dzionek mówi witaj.
Wstawaj! w ręce swoje szczęście chwytaj.

 

27. Miłego dnia z aromatem kawy

Poranna kawa aromatem przyciąga,
a promień słońca ją słodzi.
Letni wiatr pomału ją miesza
w powietrzu uśmiechy wiesza.
Zbieram ciepło mych myśli,
by przesłać wiele radości,
niech urok porannej chwili
do zmroku w sercu Twym gości.

 

28. Pobudka z łóżeczka

Nie chce Ci się wstać z ciepłego łóżeczka?
Milsza jest miękka poduszeczka!
Nie zbudzi Cię nawet pyszne śniadanko?
Ani nawet budzik ze swą wyliczanką?
A mój pocałunek, co przysłania mrok?
Jeśli tak to proszę bardzo – duże cmok!

 

29. Sms na dzień dobry

Słonko ma bardzo piękne zwyczaje,
mówi dzień dobry jak rano wstaje
a ja Ci mówię dzień dobry złotko,
ściskam gorąco, całuje słodko!

30. Witaj złotko!

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku,
abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy
taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty
na najmniejsze nawet tęsknoty.

 

31. Pobudka!

Obudź się, dzień już nastał i jeszcze w łóżku Cię zastał!

 

32. Słoneczko na dzień dobry

Słoneczko już wysoko
więc otwórz lewe oko
następnie otwórz prawe
i wypij pyszną kawę!

 

33. Cześć misiaczku!

Cześć misiaczku, przesyłam Ci po buziaczku:
pierwszy malutki, ale słodziutki,
drugi gorący ale tęskniący,
trzeci namiętny, ale pamiętny

34. Wierszyk z kawką na dzień dobry!

Kawka gorąca, mocno pachnąca,
na stole już stoi,
na Ciebie czeka, więc nie zwlekaj.
Wstawaj szybciutko,
będzie milutko,
Przywitaj nowy dzień.

Kartki z życzeniami miłego dnia na dzień dobry na wesoło

Jeśli zamiast wierszyka na wesoło na dzień dobry, wolisz przesłać komuś śmieszną i fajną kartkę to również mamy dobrą wiadomość. Poniżej znajdziesz nasze propozycje kartek z życzeniami miłego dnia na wesoło. Możesz je zapisać w swoim telefonie lub na komputerze i przesłać dalej! A może przypadł co do gustu tylko tekst z takiej wesołej kartki na dzień dobry? Dla ciebie napisaliśmy te teksty – wystarczy że je skopiujesz i prześlesz dalej lub wykorzystasz inny motyw graficzny, aby taki tekst w nim osadzić.

 1. Krówka, piesek i baranek, pingwin i hipopotamek. myszki liski oraz bobry – wszyscy mówią Ci dzień dobry

Miłego dnia na wesoło dla zwierzolubnych

2. Miłego dnia! Na wypadek gdyby nikt ci dziś tego nie powiedział: Dobrze, że jesteś!

Miłego dnia na wesoło

3. Twoja najlepsza przyjaciółka aktywowała dla Ciebie specjalną usługę „budzenie”. Jest 7 rano … wstawaj śpiochu!

Miłego dnia na wesoło sms

4. Życzę udanego dzionka i bardzo dużo słonka. Wiele radości i tyle samych przyjemności, a do tego uśmiechu bez liku i smacznej kawy w imbryku.

Miłego dnia na wesoło kawka

5. Zaczynamy dzień na wesoło, bo dużo smutku wokoło. Wszystkie minki chcą dziś zmiany dziś się wszyscy uśmiechamy!

Miłego dnia na wesoło kartka

6. Słoneczko wzeszło już wysoko więc otwórz swe lewe oko, następnie otwórz to prawe i wypij pyszną kawę!

Miłego dnia na wesoło pyszna kawa

7. Dużo kawy, reszta wrzątku i oby do piątku!

8. Nie mów do mnie jeszcze  – jeszcze   nie teraz – ,możemy rozmawiać!

obrazki-na-dzien-dobry-smieszne-kubek-kawa

9. Dzień dobry! Rozpocznij ten dzień z uśmiechem!

kartka miłego dnia na wesoło

10. Dzień dobry! Ja tylko sprawdzam co robisz, bo ja już nie śpię!

kartka miłego dnia na wesoło

11. Dzień dobry! Podnosimy dupeczki, wywalamy smuteczki!

Kartki z życzeniami miłego dnia na wesoło wyślij znajomym

12. Codziennie rano budzisz się piękniejsza, ale dziś to już … przesadziłaś!

Kartki z życzeniami miłego dnia na wesoło wyślij znajomym

13. Dzień dobry! Że tak pozwolę sobie skłamać …

Kartki z życzeniami miłego dnia na wesoło

14. Gotowi na poranną gimnastykę? Zaczynamy! Góra – dół, góra – dół! A teraz czas na drugą powiekę…

Kartki z życzeniami miłego dnia na wesoło

Miłego dnia na wesoło – takie życzenia to jeden z najlepszych sposobów na to, żeby wprawić kogoś w dobry nastrój. Wyślij je temu, o kim pomyślałaś zaraz po przebudzeniu.

Szukasz życzeń dla kogoś bliskiego? Na przykład twojej BFF – najlepszej przyjaciółki? Oto nasze podpowiedzi poniżej:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (53 głosów, średnia: 4,83 z 5)
zapisuję głos...