Miękkie lądowanie po urlopie

Wakacyjny dobry humor i towarzyszące mu poczucie zrelaksowania nie muszą kończyć się wraz z urlopem. Doskonałym sposobem na przypomnienie sobie śródziemnomorskich klimatów i przedłużenie beztroskich chwil będzie otaczanie się na co dzień zapachami cytrusowymi, znanymi ze swoich orzeźwiających właściwości.

Dr Beta

fot. W.Bryll

Po powrocie z wakacyjnych wojaży doskonale sprawdzi się olejek cytrynowy o wyjątkowo świeżym zapachu. W towarzystwie stymulującego i jednocześnie uspokajającego aromatu cytryny łatwiej jest rozpakować walizki i zaprowadzić w domu porządek. Orzeźwiający zapach tego olejku codziennie pobudzać nas będzie do działania. Także znany ze swoich właściwości łagodzących stres olejek grejpfrutowy ułatwi energiczne wkroczenie w pourlopowe obowiązki. Stanowi on nieco słodszą alternatywę dla olejku cytrynowego, a jego świeży i orzeźwiający zapach ma także działanie tonizujące.

Niejednokrotnie powrót do pracy po urlopie związany jest z problemami z zasypianiem spowodowanymi dużą liczbą oczekujących zadań. W takiej sytuacji pomoże olejek pomarańczowy, znany ze swojego słodkiego, owocowego zapachu. Nie tylko łagodzi napięcie, ale też pomaga zwalczyć bezsenność. Podobne działanie ma olejek mandarynkowy, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom słodkich, a zarazem orzeźwiających zapachów. Przyjemny aromat mandarynki pomoże uporać się z bezsennością i złagodzi irytację, stając się idealną propozycją na sezon pourlopowy.

Wszystkie wymienione olejki należą do renomowanej serii Dr Beta®. Olejki te nie posiadają żadnych dodatków syntetycznych, są całkowicie naturalne, a stosowane zgodnie z zaleceniami producenta nie tylko pozwolą dłużej cieszyć się wakacyjnym nastrojem, ale też złagodzą napięcie nerwowe, dzięki czemu powrót do pourlopowej rzeczywistości przebiegnie w przyjemnej atmosferze bez niepotrzebnego stresu.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (148 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany