Z przymrużeniem oka: mężczyźni zodiaku przed i po ślubie

Wydaje Ci się, że doskonale znasz swojego partnera i wiesz, czego możesz się po nim spodziewać także po ślubie? Upewnij się, czy gwiazdy mają na ten temat takie samo zdanie! Oto, jak mężczyźni zodiaku zachowują się przed i po ślubie!

Mężczyźni spod różnych znaków zodiaku potrafią być naprawdę zmienni i nieprzewidywalni. Niektórzy dopiero po ślubie odpuszczają sobie dbałość o pozory i pokazują swoją prawdziwą twarz. Upewnij się, czego – zgodnie ze wskazówkami astrologii – możesz się spodziewać po swoim partnerze! Tylko nie podchodź do tych spostrzeżeń zbyt poważnie! Tekst został stworzony z lekkim przymrużeniem oka!

mężczyźni zodiaku

kolaż własny redakcji, źródło zdjęć: www.pixabay.com

Z przymrużeniem oka: mężczyźni zodiaku przed i po ślubie

 

Baran

Zmiana przeciwnika

Niegdyś urzekał Cię swoją odwagą, przebojowością i zdolnością do walki o lepsze życie. Niestety teraz, gdy zakończyła się jego batalia o Twoje serce, z dużym prawdopodobieństwem rozpocznie się… wojna z Tobą. Barany po ślubie są skłonne wykłócać się dosłownie o wszystko. Nie znoszą sprzeciwu i oczekują, że zawsze się z nimi zgodzisz. Nie respektują Twojego prawa do własnego zdania. Nie pozwolą Ci też odejść, gdy sprawy zajdą za daleko i będziesz miała dość.

 

Byk

W dół stromym zboczem

Mężczyzna Byk przed ślubem potrafi być naprawdę czarujący. Elegancki i pełny klasy, zabierze Cię do najlepszej restauracji i odsunie przed Tobą krzesło. Wkrótce po poznaniu roztoczy przed Tobą wizję sielankowego życia w wielkim domu z ogrodem i basenem. Co stanie się potem? No cóż… z dużym prawdopodobieństwem doczekasz się domu i ogrodu, a może nawet basenu. Cała reszta niestety ulegnie zmianie. Wieczory w restauracjach zamienicie na kanapki przed telewizorem, eleganckie ubrania Twojego partnera utkną gdzieś na dnie szafy, a on sam zacznie nosić porozciągane t-shirty, bo tylko one pomieszczą jego wielki brzuch. Szybko poczujesz się jakbyś zjeżdżała w dół. Niechęć do pracy nad sobą, dbania o zdrowie i do głębokich rozmów staną się normą, gdyż dla mężczyzny Byka najważniejsze pozostaną jego materialistyczne dążenia.

 

Bliźnięta

Z głębi do kałuży

Mężczyznę spod tego znaku wybrałaś, by nigdy się nie nudzić. Zawsze miał pomysł na ciekawą rozrywkę, wielu przyjaciół i planów do zrealizowania. Miałaś wrażenie, że nigdy nie zdołasz poznać go do końca, bo jego złożona osobowość przypominała cebulę pełną niekończących się warstw. Teraz, gdy Wasz związek przeszedł na kolejny poziom i możesz obserwować go codziennie, wiesz już, że wszystkie te ciekawe anegdoty, które opowiada powtarzają się w kółko jak zacięta płyta, a jego opinie są po prostu powtarzaniem tego, co przeczytał w Internecie. Głębia okazała się mielizną.

 

Z przymrużeniem oka: mężczyźni zodiaku przed i po ślubie

Rak

Syndrom maminsynka

Gdy go poznałaś, ujęło Cię to, z jakim szacunkiem odnosi się do swojej mamy. Przekonywał, że chce założyć rodzinę, mieć dzieci i wspaniałe stosunki z teściami. W efekcie to wszystko okazało się prawdą, tyle że Ty nie zostałaś włączona w Jego rodzinny krąg. Funkcjonująca gdzieś na obrzeżach rodziny, obserwujesz, jak chętnie wpada na obiad do mamy, skopuje jej ogródek i jeździ podpisywać umowy u operatora. Pewnego dnia zamieszka z nią na zawsze.

 

Lew

Życie pod kreską

Lew podbił Twoje serce hojnością i wielkodusznością. Oprowadzał po najmodniejszych klubach, obdarowywał drogimi prezentami i woził sportowym autem. Po ślubie nadal żyje po pańsku, nie potrafiąc oszczędzić ani grosza i rozpuszczając pieniądze zupełnie tak, jakby składały się z cukru. Nowobogackie życie przypłaca kredytami i pożyczkami, których spłatę… pozostawia Tobie.

 

Panna

Sprzątania nigdy za wiele

Choć nie każdy mężczyzna spod znaku Panny ma skłonność do pedantyzmu (i tu musimy założyć pewien margines błędu), jest to cecha znaczącej większości zodiakalnych Panien. O ile więc początkowo dostrzegałaś w Nim przede wszystkim to, że jest rozsądny, poukładany i nigdy się nie spóźnia, a jego ubranie zawsze wygląda schludnie, o tyle teraz będziesz świadkiem tego, jak jego obsesja czystości przenosi się do Waszego domu. Idealnie posprzątane mieszkanie i równo stojące krzesła będą szły w parze z ciągłym myciem rąk.

 

Z przymrużeniem oka: mężczyźni zodiaku przed i po ślubie

Strzelec

Na zawsze chłopiec

Zakochałaś się w Nim, bo razem świetnie się bawiliście. Ciągłe wybuchy śmiechu, żarty, przyjemności i przygody. Tyle, że teraz nadszedł czas na prawdziwe, dorosłe życie, a on nadal czyta komiksy, gra w sieci, rywalizując z nastolatkami i wydaje całą pensję na głupoty. Niespieszno mu do poważnej pracy ani do pomocy przy dzieciach i domowych obowiązkach. Co gorsza, nie będzie rozumiał, dlaczego jesteś wściekła.

 

Koziorożec

Życie dla pracy

Twój Koziorożec uwiódł Cię wysokim poczuciem obowiązku, pracowitością i perspektywami, jakie się przed nim roztaczały? Uważaj czego sobie życzysz – po ślubie nic się nie zmieni, praca wciąż będzie u niego na pierwszym miejscu, a z czasem całkowicie zdominuje jego życie. Jeśli zadzwonisz do niego w tej samej chwili, co szef, możesz być pewna, że to jego połączenie wybierze. Sama wychowasz dzieci i pojedziesz na wakacje. Święta też będziecie spędzać osobno z powodu służbowych wyjazdów i wiecznych nadgodzin w biurze.

 

Waga

Związek z datą przydatności

Mężczyzna Waga na początku jest Tobą zachwycony. Jako esteta docenia Twoją urodę i urok osobisty. Stajesz się jego muzą, którą chętnie maluje, fotografuje lub opisuje w wierszach. Wraz z upływem czasu zaczynają mu jednak przeszkadzać Twoje rozstępy, dodatkowe kilogramy i zmarszczki. Sam nie żałuje pieniędzy na kremy pod oczy i szampony chroniące włosy przed wypadaniem. W końcu zaczyna rozglądać się za młodszą i bardziej zadbaną partnerką.

 

Z przymrużeniem oka: mężczyźni zodiaku przed i po ślubie

Skorpion

Wielki Brat

Urzekł Cię swoją pasją, namiętnością i gorącym temperamentem, któremu nie mogłaś się oprzeć. Miałaś wrażenie, że zna każdą Twoją myśl, przewiduje Twoje plany i generalnie rozumiecie się bez słów. Teraz masz już co do tego pewność. Pewnego dnia odkryłaś bowiem, że z zaciekłością śledzi Twoje kroki w Internecie. Gdy nie patrzysz, czyta Twoje smsy i sprawdza połączenia w telefonie. Zazdrość nie pozwala mu obdarzyć Cię zaufaniem na jakie zasługujesz i w końcu jest zmuszony pić melisę na uspokojenie.

 

Wodnik

Od społecznika do pustelnika

Od początku podobało Ci się w nim społecznikowskie zaangażowanie i siła do tego, by iść pod prąd. Otworzył Ci oczy na wiele ważnych spraw, a dla wielu osób stał się nieomal duchowym guru, wskazującym właściwą drogę. Po latach jego pasja zaczyna jednak przemijać, a otwarta postawa ulega zamknięciu. Staje się mrukliwy i zaczyna żyć jak pustelnik. Odpowiada półsłówkami, zapomina o rocznicach ślubu i nawet siłą nie daje się wyrwać na spotkanie ze znajomymi.

 

Ryby

Z romantyka w ofiarę losu

Gdy go poznałaś, jak nikt inny potrafił tworzyć romantyczny nastrój. Był delikatny, wrażliwy i zawsze pytał Cię o zdanie. Pewnego dnia zrozumiałaś jednak, że On nie jest po prostu w stanie podjąć samodzielnie żadnej ważnej decyzji. Jakikolwiek spór, sprawa sądowa czy oszustwo ubezpieczeniowe z pewnością go przerosną i będziesz musiała walczyć o Wasze życie sama. Do każdej drobnostki w domu wezwiesz zaś fachowca.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (189 głosów, średnia: 4,13 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  29 lipca 2018 11:39

  do mojego męża zdecydowanie nie pasuje opis – lew na maksa oszczędny 🙂

  Odpowiedz
  • ewalub  29 lipca 2018 11:47

   Sama jestem lwem i jeżeli w ogóle można to jakoś wrzucić do jednego worka, to potwierdzam, że lwy są oszczędne.
   Mój mąż jest rakiem i zupełnie nie pasuje do niego ten opis, co jest powyżej

   Odpowiedz
   • Leszczynka  30 lipca 2018 09:46

    Mój mężczyzna – lew również oszczędny, największy przeciwnik kredytów 🙂

    Odpowiedz
 2. J  30 lipca 2018 09:19

  w przypadku byka prawda, ale podejrzewam że tak akurat ma większość

  Odpowiedz
 3. as_sa  29 września 2019 10:11

  Tak naprawdę to loteria 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany