Mężczyźni skłonni do zdrady – jak ich rozpoznać?

Jacy są mężczyźni skłonni do zdrady? Jakie mają cechy charakteru i wyglądu? Po czym rozpoznać mężczyznę, który może być niewierny? Przedstawiamy kilka wyróżników, którym warto się przyjrzeć.

Mężczyźni skłonni do zdrady – jak ich rozpoznać?

pixabay.com

Zobacz także: Czy Twój partner jest wierny ? – 5 sygnałów alarmowych

Mężczyźni skłonni do zdrady według badań naukowych

Podobno najwięcej niewiernych mężczyzn znajduje się w przedziale wiekowym poniżej 35 roku życia. Większość panów skłonnych do zdrady pracuje w branży finansowej, IT, medycznej i prawniczej. Według badań mężczyźni z silnym zarostem, brodą są często niewierni. Także Ci, którzy częściej się biją lub mają na swoim koncie kradzież bywają skłonni do zdrady.

Niepokojące symptomy

Jak rozpoznać faceta, który ma skłonności do zdrady? Które zachowania, cechy powinny Cię zaniepokoić? Podpowiadamy!

Jego ojciec był niewierny

Według badań antropologów geny mogą być odpowiedzialne za predyspozycje partnera do zdrady. Wykazano, że synowie niewiernych ojców, są bardziej skłonni do skoków w bok.

Chroni swoją komórkę

Nosi swój telefon przy sobie, zabiera go nawet do łazienki. Wycisza go, od czasu do czasu zerka nerwowo na wyświetlacz. Dostęp do komórki chroni hasłem i trzyma ją z dala od oczu partnerki.

Jest zazdrosny i niepewny

Według naukowców mężczyźni nerwowi, często niepewni siebie, mający niskie poczucie wartości zdradzają. Panowie mający różne kompleksy romansują częściej. Posiadanie kochanki to dla nich jeden ze sposobów na odzyskanie poczucia wartości. Mężczyźnie zdradzają, by udowodnić swoją atrakcyjność.

Nie szanuje swojej matki

Mężczyzna skłócony z matką, który zachowuje się wobec niej niegrzecznie, często przejawia podobną postawę wobec swojej partnerki. Jeśli okłamywanie rodzicielki przychodzi Twojemu mężczyźnie z łatwością, prawdopodobnie z Tobą też nie będzie szczery.

Jego przyjaciel zdradza

Prawie 80% niewiernych mężczyzn ma przyjaciół, którzy robią to samo. Należy być ostrożną, gdy partnerowi nie przeszkadza zachowanie jego kolegi.

Ma władzę

Według badań mężczyźni, którzy uważają siebie za wpływowych, są bardziej skłonni do niewierności. Powszechnie uważa się, że władza to silny afrodyzjak.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (53 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. martucha180  6 września 2017 18:58

    Myślałam, że najczęściej zdradzają mężczyźni powyżej 35 lat, po 40., kiedy to przeżywają kryzys wieku średniego i drugą młodość.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.