Kiedy mężczyźni są zazdrośni?

Gdy zazdrość jest niewielka i sporadyczna dodaje związkowi nieco pikanterii, gdy jest jej za dużo – może związek zniszczyć. Dzisiaj przedstawiamy Wam sytuacje, które modą sprawić, że partner staje się o Was zazdrosny.  Z pozoru zupełnie niewinne, a jednak wbijające szpilkę niepewności.

Zobacz także: Zazdrość mężczyzny – skąd się bierze i co z nią zrobić?

para miłość zazdrość

Kiedy mężczyźni są zazdrośni?  – Flirtowanie z innymi mężczyznami

Nawet w stałych, kochających się związkach zdarza się krótki, niewinny flirt z inną osobą. Nie my go zaczynamy, może być dla nas krępujący, ale nie chcemy urazić osoby, z którą rozmawiamy. Ktoś nam powie, że ładnie wyglądamy, czy ustąpi miejsca w autobusie, przepuści w drzwiach. Twój facet flirtuje lekko z innymi kobietami a ty nie możesz? 

Kiedy mężczyźni są zazdrośni?  – Korespondencja z innym mężczyzną

Słowo „korespondencja” nabiera tu nowego znaczenia. Chodzi oczywiście o pisanie SMS-ów, pisanie ze sobą na Facebooku.  Nawet, jeśli będzie to dotyczyło jedynie pracy może sprawić, że partner stanie się zazdrosny.

Polecamy również: Rzeczy, których nie wolno robić w związku! Pod żadnym pozorem

Kiedy mężczyźni są zazdrośni?  – Opowiadanie o koledze z pracy

Jest Twoim przełożonym, albo współpracownikiem i spędzasz z nim dużo czasu. To normalne, że opowiadasz o tym, co się wydarzyło w pracy swojemu partnerowi.  Jeśli jednak często  w tych opowieściach pojawia się imię Twojego kolegi, partner może poczuć się niekomfortowo.

Mity o udanym związku

Kiedy mężczyźni są zazdrośni?  – Śmianie się z żartów innego mężczyzny

Wielu mężczyzn za punkt honoru stawia sobie rozśmieszanie swoich partnerek. W końcu to właśnie poczucie humoru jest jedną z częściej wymienianych cech, jakie kobiety wymieniają podając cechy jakie powinien mieć ich partner. To, że inny mężczyzna może doprowadzić Cię do śmiechu może urazić jego dumę!

Kiedy mężczyźni są zazdrośni?  – Przyjaciel

Niektórzy nie wierzą w przyjaźń damsko-męską. Ta wiara zmniejsza się szczególnie, gdy chodzi o ukochana osobę. Twój mężczyzna może zastanawiać się co Was łączy i o ile ufa Tobie może zakładać, że Twój przyjaciel się w Tobie podkochuje. Dodatkowo może go denerwować, że inny facet jest wtajemniczany w sprawy Waszego związku.

Kiedy mężczyźni są zazdrośni?  – Babski wieczór w klubie

Sam również wychodzi z kolegami, jednak nie zmieni to tego, że staje się odrobinę zazdrosny, gdy Ty swoją imprezową noc z koleżankami zamierzasz spędzić w zatłoczonym klubie wśród tłumu facetów, którym z pewnością wpadniesz o oko!

 

 

A Wasi partnerzy, kiedy są zazdrośni? 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (177 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...