Mężczyźni na zakupach – aplikacja Listonic na ratunek

Antropolog społeczny badający zachowania konsumenckie „zakupowiczów” – Paco Underhill uważa, że choć współcześni mężczyźni kupują rzeczy, których ich dziadkowie nie wzięliby do ręki, to mało który chodzi po sklepie z przyjemnością. Jeśli chciałabyś to zmienić, teraz masz wspaniałą okazję.

Na-zakupach-z-Listonic

„Wracając z pracy kup mleko, chleb, pieluszki, puder?, jeszcze ten krem delikatny, co zwykle.” –  Brzmi znajomo, jakbyś słyszała siebie? Tylko czy możesz być pewna, że do domu trafi właśnie to, czego się spodziewałaś? Jak więc uniknąć nieporozumień i uprzyjemnić mężowi rodzinne zakupy? Mamy na to odpowiedź. Najlepszym rozwiązaniem dla Twojego mężczyzny na zakupach jest dokładna lista zakupów. Pozwól mu ją mieć w telefonie komórkowym. Wystarczy, założyć konto w Listonic (listonic.com) i zainstalować darmową aplikację, a rodzinne zakupy staną się przyjemnością.

Lista zakupow - Listonic

Listonic mężczyznom pomaga zapanować nad zakupami, a kobietom nad mężczyznami. Od teraz nie musisz dzwonić i podawać przez telefon, co jeszcze kupić. Wystarczy chwila przy komputerze lub z telefonem, aby dopisać produkty do wspólnej listy Listonic, a osoba chodząca po sklepie zobaczy zmiany natychmiast i kupi, co trzeba. Nie zgubi kartki z listą zakupów, nie pogubi się w smsach. Na każdej z list, nie tylko można dodawać produkty, ale też opisać je podając ilość, wagę czy cenę. Co więcej, jeśli właśnie znalazłaś w Internecie wspaniały przepis, nie musisz go przepisywać. Jednym kliknięciem możesz go zamienić na listę zakupów dostępną w telefonie. Listonic sam przypisze produkty do kategorii, które odpowiadają ułożeniu na sklepowych półkach, zgodnie z zasadą ?mleko lubi się z serem, a jabłka z bananami?. Program zapamiętuje listy zakupów, co przydaje się przy powtarzalnych zakupach. Listonic jest łatwy w obsłudze i co ważne darmowy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (109 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Agnieszka  6 maja 2017 15:06

    Bardzo fajne ułatwienie dla każdego mężczyzny. Na szczęście mój ma dobrą pamięć i zawsze wie co ma kupić. Ale myślę, że dla starszych mężczyzn aplikacja może być przydatna.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany