Metamorfozy Racoon w stylu gwiazd – zwiększona objętość

Poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie, podobać się, olśniewać, prowokować i wzbudzać pożądanie – to marzenia wielu kobiet. Natychmiastowa metamorfoza, długie i gęste włosy w kilka godzin – podpowiadamy jakie metody i triki gwiazdy stosują, aby pięknie wyglądać. Przedłużanie, zagęszczanie i doczepienie pasemek włosów to codzienność w pracy artystów.

Metamorfozy Racoon w stylu gwiazd

Loki i fale zwiększają optycznie naturalną objętość oraz nadają fryzurze oczekiwany kształt. Ważne jest, aby rodzaj doczepionych włosów był idealnie dopasowany do włosów naturalnych, dzięki temu będą wyglądały lekko i swobodnie. Proste włosy można zagęścić dodają pasma o takiej samej długości jak włosy naturalne. Dzięki temu powstanie fryzura o pełnym i naturalnie wyglądającym charakterze.

Metoda zagęszczania włosów Racoon pozwala uzyskać trwałe stylizacje, którymi możesz się cieszyć nawet kilka miesięcy. Zabieg polega na łączeniu włosów hipoalergicznym woskiem o unikalnym składzie, rozgrzewanym w aplikatorze. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. Niska temperatura materiału łączącego zapewnia całkowite bezpieczeństwo włosom naturalnym.

Polskie gwiazdy chętnie korzystają z metody Racoon, ponieważ daje ona komfort oraz trwałość fryzury nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Justyna Steczkowska – ambasadorka Racoon Polska, nie ukrywa, że dzięki tej metodzie praca na scenie, nawet z najbardziej skomplikowaną fryzurą, jest lekka, a ona sama czuje się piękną.

Więcej informacji o metodzie i produktach Racoon znajduje się na: www.racoon.pl

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (125 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. katja  28 lipca 2017 16:18

    Czy ktoś używał tego preparatu?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany