Metamorfoza Marii Czubaszek w Klinice Włosów Hair Lab

„Włos mi z głowy nie spadnie od kiedy jestem pod opieką Hair Lab“ – tak swoją wspólpracę z Kliniką Włosów Hair Lab komentuje Maria Czubaszek. Znana pisarka i satyryczka poddała się metamorfozie – zmieniła fryzurę i kolor włosów. A wszystko dzięki nowoczesnej metodzie Injection, wprowadzonej na rynek polski przez Klinikę Hair Lab.

Maria Czubaszek w Klinice Wlosow Hair Lab (2)

Klinika Hair Lab specjalizuje się w dziedzinie trychologii (nauki o włosach) oraz innowacyjnych metodach uzupełniania i zagęszczania włosów.

 • METODA INJECTION

Z tej metody skorzystała znana pisarka i satyryk, Maria Czubaszek, pragnąca cieszyć się wygodną i dobrze wyglądającą fryzurą na dłuższy czas, bez konieczności codziennego zdejmowania uzupełnienia.

Metoda Injection polega na osadzeniu (wstrzyknięciu) włosów europejskich tzw. virgin (nigdy nie farbowanych, o niezmienionej strukturze, do cienkiej bazy, przypominającej do złudzenia naszą naturalną skórę głowy. Daje to efekt włosów wyrastających ze skóry głowy. Włosy są mocowane permanentnie do skóry głowy (za pomocą hipoalergicznych elementów termoplastycznych), co zapewnia ich długotrwałe noszenie (nawet do 4-5 tygodni!), spanie w nich, zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne na własnej głowie, co odróżnia tego typu rozwiązanie od dotychczasowo dostępnych.

Maria Czubaszek w Klinice Wlosow Hair Lab (3)

Maria Czubaszek w Klinice Wlosow Hair Lab (1)

Warszawska Klinika Włosów Hair Lab została założona przez trychologa – Izabelę Szymczak. Zajmuje się kompleksowo tematem włosów. Specjalizuje się w dziedzinie ich wypadania oraz niechirurgicznych metod uzupełniania. Klinika została założona w 2007 roku  i od tamtej pory oferuje szeroką gamę usług w zakresie badań trychologicznych, pierwiastkowych, kuracji wzmacniających i nieinwazyjnych uzupełnień wlosów. Ambasadorkami Hair Lab są Katarzyna Figura, Maria Czubaszek, Olga Borys i Magdalena Wójcik. Więcej informacji na www.hairlab.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,07 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  14 lipca 2013 18:00

  Uwielbiam Marię Czubaszek.Korzystnie wygląda w nowej fryzurce,chociaż w wersji blond,znacznie lepiej.

  Odpowiedz
 2. dudqa  16 lipca 2013 11:05

  wyglada promniennie

  Odpowiedz
 3. Ida  10 kwietnia 2021 23:00

  To nie jest prawda !!!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany