Merrell Crystal – Buty dla aktywnych wczasowiczek

Mazury. Jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. W upalne dni każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ochłoda w toni jeziora lub spacer po lesie. Spływ kajakowy lub odkrywanie nieznanych miejsc. Każde z nich tajemnicze lub kuszące zaginionym skarbem. Wśród zieleni Puszczy Rominckiej znajdują się zapomniane mosty, wyglądające niczym rzymskie akwedukty. Podróżując w butach Merrell z podeszwą WaterPro ? zarówno na wodzie, jak i lądzie ? poznasz historię tego miejsca… i pokochasz Mazury. Wszystkie drogi prowadzą do?

Merrell crystal buty, buty dla aktywnych

Stańczyki znajdują się w województwie warmińsko-mazurskim, ok. 40 km na północny-zachód od Suwałk. Położone na skraju Puszczy Rominckiej są doskonałym miejscem na weekendowy wypad. Długie spacery, spływy kajakowe, czy odpoczynek przy ognisku ? każdy znajdzie tu dla siebie jakieś atrakcje. Rzeka i akwedukty Stańczyki leżą nad rzeką Błędzianką, pomiędzy malowniczymi wzgórzami porośniętymi świerkami. Wśród leśnych pagórków należy mieć pewność, że obuwie zapewni nam bezpieczeństwo i komfort. Buty Merrell Crystal zostały wyposażone w systemy Merrell Form Comfort i Air Cushion Midsole, który amortyzują wstrząsy i stabilizują piętę, a specjalne wzmocnienie czubka buta ochroni Twoje stopy przed bolesnym kontaktem z wystającymi korzeniami. Okoliczne jeziora słyną z czystości – kąpiel w nich to jeden z obowiązkowych rytuałów dla przyjeżdżających turystów. Jeżeli wolisz spędzać czas aktywnie, możesz wiąd udział w spływie kajakowym. Musisz jednak pamiętać, że Błędzianka ma charakter przełomowy, a jej wartki nurt może okazać się dużym wyzwaniem dla niedoświadczonych podróżników.

Merrell crystal buty, buty dla aktywnych

W takich warunkach doskonale dopasowane do kształtu stopy buty Merrell Crystal sprawdzą się najlepiej. Wykonane ze skóry i szybkoschnącej siateczki, dzięki czemu nawet po ich zamoczeniu, nie będzie Ci towarzyszyło uczucie dyskomfortu. Wiadukty w Stańczykach, zwane również Akweduktami Puszczy Romnickiej, to pozostałość linii kolejowej łączącej Chojnice z Olitami na Litwie. Rozciąga się z nich przepiękny widok na dolinę Błędzinki, wyżłobioną w okolicznych wzgórzach. Do niedawna można było spróbowad skoków na linie oraz bungy, jednak ze względu na bezpieczeństwo odwiedzających zabroniono tych praktyk. Pomimo to, nadal wejście na wiadukty jest niezapomnianym wrażeniem, a zapierający dech w piersiach widok rekompensuje wszelkie trudy wyprawy. W obuwiu Merrell docenisz go jeszcze bardziej, dzięki zastosowaniu antybakteryjnej wkładki Anti-Friction, która zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i zapewnia odpowiednią wentylację butów. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie!

Merrell crystal buty, buty dla aktywnychMerrell Crystal Cena: 269 PLN

Profesjonalne buty damskie przeznaczone do codziennego użytku oraz nad wodę. Wykonane z syntetycznej skóry oraz siateczki. Specjalna, dopasowana do stopy konstrukcja ze wzmocnionym czubkiem zapewniająca trwałość i wytrzymałość. Podeszwa wewnętrzna wykonana w technologii Merrell Form Comfort, zapewniającej lepszą amortyzację stopy. Podeszwa zewnętrzna ? Merrell WaterPro Light. Buty wyposażone również w technologie: Merrell Air Cushion Midsole ? amortyzującą wstrząsy oraz Anti-Friction ? wkładkę przepuszczającą powietrze.

Merrell crystal buty, buty dla aktywnych

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (131 głosów, średnia: 4,13 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany