Kampania Medicine jesień-zima 2015

Najnowsza kampania Medicine jesień-zima 2015 dzieli się na trzy stylistyczne linie: BOHEMIAN, HERITAGE i Work in Progress. Jak podobają się Wam propozycje marki na nadchodzący sezon? Czy znajdziecie w niej coś co zagości w Waszej garderobie? Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowy zdjęć Bartka Wieczorka.

Zobacz także: Kolekcja FEMESTAGE Eva Minge jesień-zima 2015/2016

Kampania Medicine jesień-zima 2015 log

Kampania Medicine jesień-zima 2015 – Linia BOHEMIAN

Pierwsza propozycja – linia casual odwołuje się do aktualnie najpopularniejszego trendu – artystycznych klimatów lat 70. i nosi sugestywną nazwę BOHEMIAN.

Najbardziej klasyczny z kolorów – czarny – wraca do łask po sezonach zdominowanych przez granaty i szarości. Innymi elementami na które warto zwrócić uwagę są zamsze, miękkie swetry oraz frędzle, które podkreślają subtelnie hipisowski charakter.

Polecamy również: Najmodniejsze trendy jesień-zima 2015/2016 cz. I

Po stronie męskiej kolekcja Bohemian ma mocno rockowe zacięcie. Duża część t-shirtów ma ciekawe, mocne sprania. Pojawią się nadruki inspirowane tatuażami, a także nawiązujące do lat 70. Kolorystyka jest stonowana, oparta na szarościach, błękitach, granatach i khaki. Również po stronie męskiej widać triumfalny powrót nieśmiertelnej czerni.
Jeśli chodzi o akcesoria, must have’em są filcowe kapelusze: z dużym, miękkim rondem oraz typu fedora.

Kampania Medicine jesień-zima 2015 – HERITAGE

Kolejna linia, smart casual – HERITAGE inspirowana nonszalancką angielską elegancją i pełna jest „klasyków” stylu casual w modnych odsłonach.

Kampania Medicine jesień-zima 2015 – Work in Progress

Trzecia linia – Work in Progress (linia smart), zawiera najaktualniejsze trendowo propozycje dla młodych profesjonalistów, których nie obowiązuje sztywny biurowy dress code. Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej bardzo ważnym motywem jest tenis, który będzie absolutnym must have’em.

Kolekcję uzupełnia szeroka gama koszul, wśród których na szczególną uwagę zasługują te zadrukowane mikroprintami.

Kampania Medicine jesień-zima 2015 – Kolekcja specjalna

Ostatnim elementem kolekcji Medicine jesień-zima 2015 jest kolekcja specjalna Mythology. Linia nadruków autorstwa Olgi Mulicy, eksplorująca temat antycznej mitologii, łącznie z jej bardziej mrocznymi i kontrowersyjnymi motywami.

Zapraszamy do galerii: Kampania Medicine jesień-zima 2015

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (209 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...