Medal „Najlepszy Produkt 2013 – Wybór Konsumentów” dla owocowych musów i sorbetów do ciała, linii Frutti Relax, L’ARISSE

Z radością informujemy iż, owocowe musy i sorbety co ciała linii Frutti Relax, L’ARISSE zwyciężyły w kategorii kosmetyki pielęgnacyjne do ciała w badaniu konsumenckim na „Najlepszy Produkt 2013 – Wybór Konsumentów” miesięcznika Wiadomości Kosmetyczne. Kosmetyki otrzymały brązowy medal.

Frutti Relax L’ARISSE

Przyznana nagroda jest dla nas niezwykle cenna, nabiera znaczenia z uwagi na to, iż jest ona rezultatem głosowania i uznania konsumentów. Cieszy nas, że owocowe musy i sorbety L’ARISSE, opracowane z myślą o najbardziej wymagających klientkach, ceniących wysoką jakość kosmetyków w przystępnej cenie, trafiły w ich gust, dzięki czemu AVA zyskała sympatię i zaufanie konsumentek. Dziękujemy za to wyróżnienie wszystkim klientkom – powiedziała Larysa Dysput, właścicielka Laboratorium Kosmetycznego AVA.

Kosmetyki L’ARISSE Laboratorium Kosmetycznego AVA konkurowały z liczną grupą produktów w swojej kategorii. Świeże zapachy, delikatna konsystencja i formuły oparte na bazie naturalnych składników, zapewniających przyjemne orzeźwienie i uczucie chłodzenia przy jednoczesnym nawilżeniu i odżywieniu skóry idealnie sprawdzają się w pielęgnacji ciała.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów laureatom nastąpiło w dniu 15 stycznia w hotelu Westin w Warszawie.

Badanie konsumenckie „Najlepszy Produkt 2013”, wyłoniło najbardziej udane premiery rynkowe minionego roku w 64 kategoriach. Projekt prowadzony przez Wiadomości Kosmetyczne jest polską wersją prestiżowego badania „Produkt des Jahres”, realizowanego od 13 lat na niemieckim rynku. Z każdą edycją badanie zyskuje coraz szersze zainteresowanie producentów i konsumentów. Laureaci nabywają prawo do umieszczenia znaku graficznego „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” na wyróżnionych produktach, zwiększając marketingowy potencjał marki w komunikacji z konsumentami.

Więcej informacji można znaleźć na www.najlepszyprodukt.com.pl

www.ava-laboratorium.pl oraz www.ava-sklep.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (190 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  21 lipca 2013 09:42

  Miałam mus do ciała czerwone owoce.Niezwykle delikatny,cudownie nawilża ciało,odzywia i bajecznie pachnie.W pełni zasłużony medal.Być może w przyszłym roku będzie srebrny albo nawet złoty.

  Odpowiedz
 2. efffciaa  5 maja 2016 09:22

  Używałam musu do ciała – czerwone owoce . Najbardziej podobał mi si,ę jego obłędny zapach oraz efekt super nawilżonej skóry po jego użyciu . Jest świetny 🙂

  Odpowiedz
 3. blogujemytestujemy  26 grudnia 2016 18:27

  bardzo ładnie prezentują się graficznie.Na ten czas mogę tylko tyle o nich napisać,bo nie znam tych kosmetyków i nie wiem co są warte.Ale z tego co tutaj wyczytałam,to Wy znacie musy do ciała i jesteście zachwycone nimi

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany