Maybelline New York Music Stories rozgrzało do czerwoności Halę Gwardii! Tłumy fanów i wielkie gwiazdy

W miniony weekend Maybelline New York po raz kolejny trafiło na usta wszystkich fanów muzyki – dosłownie i w przenośni. Dzięki marce mogliśmy poczuć klimat Nowego Yorku w warszawskiej Hali Gwardii. Na otwartym koncercie pojawili się najwięksi polscy idole młodego pokolenia: Smolasty, Bryska i Young Leosia. Cała trójka rozgrzała publiczność do czerwoności. Podczas wydarzenia goście mogli przetestować nowość Maybelline New York – pomadkę Stay Vinyl Ink.

Fot. mat. nadesłane

Doskonałe wyczucie trendów i potrzeb młodego pokolenia

Maybelline New York wie jak zdobyć serca swoich klientów. Doskonale łączy trendy prosto z Nowego Jorku z innowacyjnymi formułami opracowanymi przez naukowców. Marka doskonale wyczuwa potrzeby młodych osób – pomaga im budować poczucie pewności tak, by w pełni mogły wyrażać siebie. Wysoka jakość produktów w szerokiej gamie kolorystycznej pomaga podkreślić naturalne piękno.

W czasie koncertu w Hali Gwardii – w ramach projektu MAYBELLINE NEW YORK MUSIC STORIES – mogliśmy poczuć klimat Nowego Jorku w czasie rzeczywistym. Instalacje AR umożliwiały za pomocą obiektywu w telefonie i zastosowaniu instagramowego filtru przenieść się na kultowy Brooklyn Bridge czy symbol Nowego Jorku – Empire State Bulding. Na odwiedzających czekały klimatyczne INSTASPOTY do robienia perfekcyjnego selfie i strefa make up, gdzie z pomocą makijażystów można było przetestować nowości Maybelline New York oraz wykonać crush test w trakcie koncertu nowej pomadki.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (37 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...