Massimo Dutti jesień 2015 -The New York City Collection

Przedstawiamy wyjątkową, limitowaną kolekcję Massimo Dutti jesień 2015 o nazwie The New York City Collection , która stylem i jednocześnie wygodą idącą w parze z najnowszymi trendami oddaje charakter jednej z największych stolic mody i miejskich metropolii świata.

Massimo Dutti jesień 2015 NYC log

Eklektyczny, swobodny i autentyczny – trzy słowa które perfekcyjnie opisują Nowy Jork i wszystko to, z czego Massimo Dutti czerpało inspirację do stworzenia nowej Kolekcji Limitowanej.

Wizję tej kolekcji zaprezentowali top modele: Liu Wen i Mathias Lauridsen oraz wpływowi wizjonerzy Sofía Sanchez de Betak i Mathew Avedon. Odkrywają oni przed nami swoje ulubione miejsca w Nowym Jorku, ubrani w nowoczesne fasony w barwach szarości z dodatkiem bieli, czyli kluczowe kolory nadchodzącej zimy. The New York City Collection jest niewątpliwie najbardziej klasyczną, miejską i minimalistyczną linią marki, inspirowaną latami 60. i 70., gdzie luźne fasony wyróżniają się uniwersalnością i wygodą.

Podstawą jest zwrócenie uwagi na szybki, komfortowy styl życia w lekkich ubraniach, nie ujmując im przy tym elegancji i uroku. Kolekcja damska jest niezwykle kobieca, inspirowana błogimi porankami oraz elementami homewear w odcieniach beżu i melanżowych szarości. Przedmieścia w połączeniu z dyskretnym urokiem wielkiego miasta to z kolei inspiracja dla linii męskiej.

Szpilki czy tenisówki? – w nowej kolekcji jest miejsce na każdy rodzaj obuwia. W Nowym Jorku przez cały dzień elegancja idzie w parze z wygodą, a nieformalny miejski szyk kolekcji Massimo Dutti jesień 2015  idealnie oddaje styl Wielkiego Jabłka.

Zapraszamy do galerii: Massimo Dutti jesień 2015 – Limitowana kolekcja NYC

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (212 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...