Nowość: maski Czysta Glinka od L’Oréal Paris

Maski Czysta Glinka od L’Oréal Paris zawierają unikalne połączenie 3 mineralnych glinek. Absorbują one zanieczyszczenia, pomagają redukować niedoskonałości oraz zmniejszają ilość wydzielanego sebum. Poszczególne formuły wzbogacone zostały o składniki aktywne pochodzenia naturalnego, m.in. ekstrakt z czerwonych alg, eukaliptusa lub węgiel. Więcej o nowościach marki poniżej.

Zobacz także:  Opinie o kosmetyku: L’OREAL, REVITALIFT FILLER

Maski Czysta Glinka od L’Oréal Paris – bogactwo składników naturalnych

Maski oferują kobietom niezwykle skuteczne działanie. Ekstrakt z czerwonych alg rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry. Ekstrakt z eukaliptusa ma właściwości oczyszczające i odświeżające, a węgiel absorbuje zanieczyszczenia, detoksykuje.

Maska Czysta Glinka: złuszczająco-wygładzająca

maski Czysta Glinka od L’Oréal Paris

L’Oréal Paris

Złuszczająco-wygładzająca maska Czysta Glinka delikatnie złuszcza skórę i zwęża pory. Dzięki niej cera staje się bardziej miękka oraz gładsza. Niedoskonałości są natychmiast mniej widoczne, a już po tygodniu zauważasz zwężone pory i ujednolicony koloryt skóry. Formuła wzbogacona jest o składnik pochodzenia naturalnego: ekstrakt z czerwonych alg, znany ze swoich właściwości rozjaśniających i ujednolicających koloryt skóry.

Cena: 34,99 zł

Maska Czysta Glinka: detoksykująco-rozświetlająca

maski Czysta Glinka od L’Oréal Paris

L’Oréal Paris

Detoksykująco-rozświetlająca maska Czysta Glinka to produkt, który sprawia, że cera odzyskuje blask! Dzięki jej natychmiastowemu działaniu skóra jest oczyszczona z toksyn, staje się zdrowsza i rozświetlona. Formuła wzbogacona jest o składnik pochodzenia roślinnego: węgiel, znany ze swoich właściwości oczyszczających i absorbujących.

Cena: 34,99 zł

Maska Czysta Glinka: oczyszczająco-matująca

maski Czysta Glinka od L’Oréal Paris

L’Oréal Paris

Maska Czysta Glinka jest sposobem na zmatowienie skóry twarzy, a także zniwelowanie powstawania nadmiaru sebum. Skóra jest  odświeżona i pozbawiona zanieczyszczeń, a z dnia na dzień staje się widocznie piękniejsza. Formuła została wzbogacona o składnik pochodzenia roślinnego: ekstrakt z eukaliptusa, znany ze swoich właściwości oczyszczających i odświeżających.

Cena: 34,99 zł

O marce

L’Oréal Paris to francuska marka będąca jednym z liderów wśród światowych marek kosmetycznych. Filozofią firmy jest stwierdzenie, iż każda osoba bez względu na wiek, płeć czy miejsce pochodzenia „jest tego warta”. Marka zobowiązuje się towarzyszyć kobietom i mężczyznom na całym świecie we wszystkich etapach ich życia. Celem L’Oréal Paris, jako lidera w swojej dziedzinie, jest zapewnienie szerokiej gamy produktów, która jest odzwierciedleniem bogatego i zróżnicowanego świata, w którym żyjemy.

Ambasadorzy L’Oréal Paris, którzy z pomocą marki chcą w pozytywny sposób wpływać na świat, wspierają badania i akcje charytatywne.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (162 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...