Marynarki NIFE w wersji total look!

W ślad za kolekcjami wielkich projektantów polska marka NIFE stawia na marynarkę. Wybór stylizacji, w jakiej odegra główną rolę, jest dowolny. Zobacz zdjęcia!

W ślad za kolekcjami wielkich projektantów polska marka NIFE stawia na marynarkę. Wybór stylizacji, w jakiej odegra główną rolę, jest dowolny. Warto jednak wiedzieć, że jednym z gorętszych trendów nadchodzącej wiosny jest zgodny monochromatyzm góry oraz dołu.

Marynarki NIFE (2)

Jednym z dominujących trendów zbliżającego się sezonu są stylizacje nawiązujące właśnie do mody męskiej – koszule, marynarki, również w duecie ze spodniami w identycznym odcieniu. Takie rozwiązania pokazali na swych wybiegach między innymi Balmain, Moschino, czy Zadig&Voltaire.

Total look

W ślad za nimi podążyło wiele sieciowych marek. Tendencje z pokazów kluczowych projektantów zainspirowały również polską markę NIFE. W aktualnej kolekcji możemy znaleźć klasyczne marynarki, w kilku modnych kolorach, idealnie nadające się na każdą okazję. Klasyczna czerń i granat stanowią uniwersalne, bezpieczne propozycje biurowo-biznesowe. Ognista czerwień i musztardowa żółć to z kolei modowy wariant dla tych z nas, które nie boją się eksperymentów z intensywnymi barwami. Marynarka jest niekwestionowaną królową kobiecej garderoby. Doskonale sprawdza się zarówno na gruncie profesjonalnym, gdy podążamy za wytycznymi biurowego dress-code’u, w wersji casual czy jako element stylizacji wieczorowej. W duecie ze spodniami o identycznej barwie stworzy zestawienie eleganckie, zgodnie z najnowszymi tendencjami, oraz lekko zadziorne w swej pozornej poprawności.

Marynarki NIFE (1)

Więcej na www.nife.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. MarciaMarcia  12 lutego 2016 18:07

    Marynarki wręcz ubóstwiam, zgadzam się w pełni z autorem artykułu – jest to taki element garderoby, który można założyć do biura, na eleganckie wyjście, spotkanie biznesowe czy towarzyskie. A co najważniejsze – zawsze wygląda się bosko 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany