Martyna Wojciechowska Ambasadorką marki Soraya

Dnia 21 marca 2013 roku do grona Ambasadorek marki Soraya dołączyła Martyna Wojciechowskadziennikarka, podróżniczka, autorka książek i prowadząca swój autorski program „Kobieta na krańcu świata”. Martyna została Ambasadorką najnowszej linii kosmetyków Soraya Świat Natury.

Martyna Wojciechowska Soraya

Świat Natury to linia siedmiu wyjątkowych preparatów opartych na drogocennych olejach i najcenniejszych esencjach roślinnych z krańców świata. Powstała z inspiracji rytuałami pielęgnacyjnymi kobiet oraz sekretami ich piękna niezależnie od kultury i kraju pochodzenia. W recepturze każdego z produktów został zawarty inny, wyjątkowy olej roślinny, aby nasycić cerę prawdziwie odżywczym balsamem. Linia odpowiada na większość potrzeb i pragnień pielęgnacyjnych kobiet, takich jak: regeneracja, odżywienie, zapobieganie zmarszczkom, wygładzenie naskórka, nawilżenie, poprawa jędrności oraz przywrócenie blasku.

„Kobiety chcą być piękne i zadbane bez względu na to, w jakim miejscu na świecie przyszło im żyć. Jedyne, co nas różni, to sposób, w jaki o siebie dbamy. Często podróżuję do miejsc, gdzie kobiety sięgają po naturalne składniki i z takich też tworzone są produkty Soraya Świat Natury. Cenię markę Soraya i mam do niej zaufanie od wielu lat.” – mówi Martyna.

Soraya Świat Natury to sekret piękna kobiet z krańców świata, a kto zna go lepiej niż sama Martyna?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (141 głosów, średnia: 4,07 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  11 lipca 2013 08:39

    Moim zdaniem najlepszy wybór na ambasadorkę Soraya.Martyna była chyba w każdym zakątku świata.Reklamuje kosmetyki oparte na roślinnych esencjach z krańców świata”.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany