Marks & Spencer jesień-zima 2015

Kolekcja Marks & Spencer jesień-zima 2015 to mozaika pełna kontrastów. Znajdziemy w niej odważne, wieczorowe ubrania w stylu NOIR, drapieżne printy w wydaniu MODERN MUSE, minimalistyczne formy ENTWINED, artystyczną nonszalancję w stylu BOHEMIAN, jak też wyrafinowaną, warstwową elegancję SOFTLY STRUCTURED.

marks & spencer jesień-zima 2015

Marks & Spencer jesień-zima 2015 – MODERN MUSE

Estetyka retro przenika się tu ze współczesnością. Oryginalne printy i letnie barwy zdobią zimowe płaszcze i swetry, nadając im lekkości i świeżości typowej dla ciepłych pór roku.

Marks & Spencer jesień-zima 2015 – SOFTLY STRUCTURED

Kobiece garnitury, luźne stroje i szlachetne tkaniny. Klimat wyrafinowanej elegancji
budują tu płynne linie i miękkie, otulające sylwetkę warstwy. Kolorystyka tej sekcji oscyluje wokół ciepłych odcieni brązu, oberżyny i bordo.

Marks & Spencer jesień-zima 2015 – ELEGANT BOHEMIA

Połączenie elegancji i nonszalanckiego stylu artystycznej bohemy. Delikatne printy łączą się tu z zamszem i frędzlami, a ciężkie wełniane płaszcze i obszerne swetry ze zwiewnymi sukienkami i bluzkami.

Marks & Spencer jesień-zima 2015- NOIR

Intrygująca i tajemnicza, wieczorowa sekcja łącząca wytworny aksamit z metalicznie połyskującymi tkaninami i hipnotyzującymi koronkami. Całość skąpana w odcieniach czerni, rudości i granatu.

Marks & Spencer jesień-zima 20150 – ENTWINED

Najważniejszą rolę odgrywają tu tkaniny. Entwined to przede wszystkim proste, nowoczesne kroje i luksusowe materiały, takie jak kaszmir i wełna. Wszystko utrzymane w szlachetnych, naturalnych barwach.

Zapraszamy do galerii: Marks & Spencer jesień-zima 2015

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (187 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...