Marks & Spencer jesień 2014 – Luksusowa kolekcja Best of British

Marks & Spencer jesień 2014 to między innymi nowa kolekcja Best of British – ekskluzywna, wysmakowana, prezentująca wszystko, co najlepsze w angielskim designie. Wszystkie ubrania z tej kolekcji zostały zaprojektowane i wykonane w Wielkiej Brytanii, stworzono je wyłącznie z wyszukanych, luksusowych tkanin jak szkocki kaszmir czy wełna z Yorkshire. Pracę nad nimi powierzono najlepszych pracowniom krawieckim i zadbano o to, by każdy element kolekcji został dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Kolekcja jest już dostępna w Polsce.

marks-and-spencer-jesien-2014

Best of British to luksusowe ubrania dla kobiet i mężczyzn, odwołujące się do ikon brytyjskiej mody, stworzone w duchu mistrzowskiego krawiectwa, stanowiące doskonały przykład kunsztu brytyjskiego rzemiosła i najlepszej jakości, brytyjskich tkanin – jak szkocki kaszmir czy wełna z Yorkshire.

Wszystkie ubrania z tej kolekcji zostały zaprojektowane i wykonane w Wielkiej Brytanii, stworzono je z wyszukanych, luksusowych tkanin. Pracę nad nimi powierzono najlepszych pracowniom krawieckim i zadbano o to, by każdy element kolekcji został dopracowany w najdrobniejszym szczególe.

W czasie prac nad Best of British, projektanci inspirowali się bogatą zawartością archiwów Marks & Spencer, stanowiących odbicie aż 130-letniej historii firmy i jej udziału w tworzeniu klasycznego, brytyjskiego stylu.

MarksSpencer-jesien-zima-2014-2015-Best-of-British

Kolekcja, która właśnie trafiła do polskich sklepów, stoi pod znakiem fuzji tradycji z nowoczesnością, łączy żakardowe motywy kwiatowe ze wzorami w jodełkę i kratę. Jej fundament stanowią wyraziste, nowoczesne sylwetki, odważne wzory i niezwykła dbałość o detale. Paletę barw wypełnia ognista czerwień i zgaszone, królewskie błękity.

Best of British to wyraz uznania Marks & Spencer dla brytyjskiego wzornictwa, mistrzowskiego krawiectwa, najwyższej jakości tkanin i talentów wyrosłych na gruncie Wielkiej Brytanii.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (104 głosów, średnia: 4,59 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  24 września 2014 07:23

  Piękne klasyczne ubrania.

  Odpowiedz
 2. bbo  24 września 2014 12:30

  Myślę, że dla dojrzałych kobiet będą idealne.

  Odpowiedz
 3. basiaj  24 września 2014 12:44

  Ubrania są przepiękne.

  Odpowiedz
 4. martucha180  24 września 2014 20:59

  Niebieskości są moje 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany