Wojas buty 2020

Buty Wojas  2020

Buty Wojas 2020 – tutaj znajdziesz najnowsze galerie zdjęć z opisami i informacjami na temat butów i toreb tej marki. Sprawdź jakie modne buty na aktualny sezon znajdziesz w ofercie tej marki: kozaki   Wojas, półbuty, eleganckie czółenka czy letnie sandały. Zobacz także klasyczne wysokie szpilki , jakie marka proponuje swoim klientkom. Każda kobieta znajdzie w ofercie tej firmy interesujące i modele butów i toreb. Wysoka jakość produktów i ciekawe wzornictwo to wyznacznik tej polskiej marki butów i toreb.

Marka swój początek datuje na rok 1990, kiedy to Wiesław Wojas, związany z branżą obuwniczą od pokoleń, postanowił szyć buty sygnując je własnym nazwiskiem. Od tego czasu datuje się dynamiczny rozwój marki, rozpoznawanej nie tylko w Polsce – podobnie jak dzieje się to w przypadku firmy i kolekcji butów CCC dla kobiet i mężczyzn.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą Ci na niego  – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!