Wojas buty - jesień zima 2017 - 2018

Trendy Wojasjesień zima 2017 – 2018

Wojas buty – jesień zima 2017 – 2018. Tutaj znajdziesz najnowsze galerie zdjęć z opisami i informacjami na temat butów i toreb tej marki. Sprawdź jakie modne buty na sezon jesień zima 2017 – 2018 znajdziesz w ofercie tej marki: kozaki Wojas, półbuty i eleganckie czółenka. Zobacz także klasyczne wysokie szpilki na jesień 2017, jakie Wojas proponuje swoim klientkom. Każda kobieta znajdzie w ofercie tej firmy interesujące i modele butów i toreb. Wysoka jakość produktów i ciekawe wzornictwo to wyznacznik tej polskiej marki butów i toreb.

Marka swój początek datuje na rok 1990, kiedy to Wiesław Wojas, związany z branżą obuwniczą od pokoleń, postanowił szyć buty sygnując je własnym nazwiskiem. Od tego czasu datuje się dynamiczny rozwój marki, rozpoznawanej nie tylko w Polsce.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą Ci na niego  – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!