Tally Weijl wiosna lato 2020

Trendy Tally Weijl wiosna lato 2020

Tally Weijl wiosna lato 2020. Odzież damska Tally Weijl – nowa kolekcja:  najnowsze zdjęcia, kampanie i opisy. Zobacz, co przygotowała marka Tally Weijl na aktualny sezon, jakie trendy wiosenno – letnie znalazły odbicie w kolekcji tego brandu.

Marka została założona w 1984 roku przez Tally Elfassi-Weijl oraz Beat Grüring w Szwajcarii. Studio projektowe tej marki  mieści się w samym centrum Paryża. Kolekcje marki przeznaczone są dla kobiet młodych, lubiących nosić seksowne ubrania, które podkreślają ich kształty.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą Ci na niego  – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!