Solar ubrania - jesień zima 2017 - 2018

Trendy Solar  jesień zima 2017 – 2018

Solar ubrania – jesień zima 2017 – 2018. Odzież damska Solar – nowa kolekcja:  najnowsze zdjęcia, kampanie i opisy. Marka stawia na praktyczne, ale modne ubrania, swetry i dzianiny, wygodne spodnie i sukienki. Zobacz jakie modne sukienki Solar przygotował na sezon jesień zima 2017 – 2018 a także doskonałe dzianiny, z których słynie ta marka.

Marka istnieje od 1989 roku. Wprowadza na rynek co roku 3 kolekcje:  wiosna/lato, jesień/zima oraz karnawał. Każda kolekcja obejmuje odzież, akcesoria – w tym ciekawe wzorniczo torebki oraz biżuterię. Brand słynie z doskonałej jakości dzianin.  Inną wyróżniającą cechą marki są kolory i charakterystyczne nadruki, po które klientki trafiają do sklepów tej marki.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą Ci na niego  – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!