Ubrania Sinsay wiosna lato 2020

Ubrania Sinsay wiosna lato 2020

Ubrania Sinsay wiosna lato 2020 – nowa kolekcja:  najnowsze zdjęcia, kampanie i opisy. Kolekcje tej marki adresowane są do młodych dziewczyn, które szukają niebanalnych stylizacji i chcą się wyróżnić z tłumu swoim stylem.  Motto marki brzmi: I’m good but not an angel. 

Marka Sinsay (należąca do LPP) podbija rynek przede wszystkim ceną proponowanych kolekcji i ciekawym wzornictwem inspirowanym wybiegami a także modą uliczną. W kolekcjach znajdziemy nie tylko  ubrania ale także modne akcesoria. Dzięki temu młode miłośniczki mody są w stanie tworzyć swoje ciekawe stylizacje w zgodzie z najnowszymi trendami i jednocześnie bez drenaży nastoletnich portfeli.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą Ci na niego  – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!