Simple moda wiosna lato 2020, Simple sukienki, płaszcze, kurtki

Ubrania Simple wiosna lato 2020

Simple – moda wiosna lato 2020 – nowa kolekcja:  najnowsze zdjęcia, kampanie i opisy. Zobacz najnowsze eleganckie sukienki Simple czy stylowe wiosenne płaszcze. Eleganckie i modne ubrania tej marki – jak w każdym sezonie – zaspokoją najbardziej wyszukane gusta kobiece. Klasa i różnorodność propozycji to wyznacznik kolekcji na nadchodzący sezon. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Styl marki  jest minimalistyczny, nowoczesny i kreatywny. Marka została założona w 1993 roku przez dwie siostry, będące także projektantkami – Lidię Kalitę i Maję Palmę. Ubrania brandu skierowane są do kobiet ambitnych i eleganckich, które cenią sobie tak jakość ubrania, jak i funkcjonalność i aktualne trendy mody.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana).

Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!