Moda KappAhl wiosna - lato 2020, modne ubrania XL i XXL

Trendy KappAhl wiosna – lato 2020

Odzież damska KappAhl wiosna – lato 2020 – nowa kolekcja: zdjęcia, kampanie, lookbook i opisy. Przeczytaj i obejrzyj jak trendy wiosna – lato 2020 znalazły odbicie w kolekcji tej marki. Marka jest znana m.in. z tego, że posiada w swojej kolekcji modne ubrania w rozmiarze XL i XXL.

Jest to szwedzka marka z ponad 60-letnią tradycją. Oferta marki jest przeznaczona głównie dla kobiet w kwiecie wieku. Wszystkim kolekcjom przyświeca główne motto marki: „Styl to nie rozmiar, to postawa. Kochamy Cię taką, jaka jesteś”. Dlatego ubrania prezentowane są przez tę markę na zdrowo wyglądających modelkach o wymiarach przypominających przeciętne użytkowniczki. Marka pragnie, by kobieta nosząca ubrania z ich logotypem czuła się z siebie zadowolona.

Dużo pomysłów i porad znajdziesz w poniższych artykułach. Bardzo cenne są komentarze czytelniczek – one także mogą Cię zainspirować.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą Ci na niego  – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!