Kolekcja Caterina - moda wiosna lato 2020

Trendy Caterina – wiosna – lato 2020

Caterina – wiosna lato 2020- zobacz, jakie nowości znajdziesz w sklepach tej polskiej marki. Kolekcja na ten sezon zaprojektowana została z myślą o kobietach, które cenią elegancję powstałą w oparciu o nowatorskie kroje oraz piękne i wysokiej jakości tkaniny. Większość z tkanin użytych w kolekcjach jest kupowana w najlepszych włoskich fabrykach.

Marka istnieje od 1991 roku a wszystkie modele z każdej kolekcji  są szyte w Unii Europejskiej.  Właścicielem marki Caterina jest polska firma ACUS, wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia.

Dużo pomysłów i porad znajdziesz w poniższych artykułach. Bardzo cenne są komentarze czytelniczek – one także mogą Cię zainspirować.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą Ci na niego  – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!