Stroje kąpielowe Calzedonia 2018

Stroje kąpielowe Calzedonia to ten element odzieży, który jest szukany i bacznie oglądany przez tysiące kobiet. Każda z nas pragnie wyglądać w stroju kąpielowym zgrabnie i kobieco, ukryć mankamenty figury eksponując jednocześnie jej zalety. Marka Calzedonia spełnia te wszystkie potrzeby kobiet w swojej najnowszej kolekcji strojów kąpielowych.

Calzedonia to zniewalający włoski szyk i design o ugruntowanej historii. Marka powstała bowiem w 1986 roku w Vallese di Oppeano koło Werony.

Znajdziesz w kolekcji tej marki nie tylko stroje kąpielowe, a także modne legginsy, rajstopy, czy też akcesoria. Sprawdź, czy znajdziesz tutaj coś dla siebie. Najnowsze zdjęcia, opisy i lookbooki czekają na Ciebie!

Bardzo cenne są komentarze czytelniczek – one także mogą Cię zainspirować!

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto, jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i uzyskasz na niego odpowiedź  – dostaniesz dodatkowe punkty! Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Zaglądaj do nas często – czekamy na Ciebie!