Calzedonia stroje kąpielowe 2019

Calzedonia stroje kąpielowe 2019 – wybieramy najlepsze modele i podpowiadamy, który fason wybrać do Twojej figury! Zobacz fascynującą sesję zdjęciową kostiumów marki Calzedonia.

Każda z nas pragnie wyglądać w stroju kąpielowym zgrabnie i kobieco, ukryć mankamenty figury eksponując jednocześnie jej zalety. Marka Calzedonia spełnia te wszystkie potrzeby kobiet w swojej najnowszej kolekcji strojów kąpielowych – niezależnie od tego, czy wybierzesz strój jednoczęściowy, skąpe bikini czy oryginalne tankini. W tym roku możesz być królową plaży w kostiumie kąpielowym Calzedonia!

Calzedonia stroje kąpielowe – poznaj kultową markę

Calzedonia to zniewalający włoski szyk i design o ugruntowanej historii. Marka powstała bowiem w 1986 roku w Vallese di Oppeano koło Werony.

Znajdziesz w kolekcji tej marki nie tylko stroje kąpielowe, a także modne legginsy, rajstopy, czy też akcesoria. Sprawdź, czy znajdziesz tutaj coś dla siebie. Najnowsze zdjęcia, opisy i lookbooki czekają na Ciebie!

***

Bardzo cenne są komentarze czytelniczek – one także mogą Cię zainspirować!

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto, jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i uzyskasz na niego odpowiedź  – dostaniesz dodatkowe punkty! Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Zaglądaj do nas często – czekamy na Ciebie!