Marka naturalnych kosmetyków Nacomi zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Troszczyć się o zdrowie można na wiele różnych sposobów. Najważniejsze, żeby koordynowaniem tych zabiegów zajmowali się tym ci, którzy naprawdę się na tym znają. Marka Nacomi, która od lat dba o zdrowie i urodę Polek, postanowiła wesprzeć największego eksperta w tej dziedzinie, czyli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bo razem można więcej. 25. Wielki Finał WOŚP startuje jak zwykle na początku roku, tym razem 15 stycznia. A akcja marki Nacomi – już od 9.01.2017

Od  od 9 stycznia, do poniedziałku 16 stycznia aż 25 procent  z każdego zakupu w sklepie internetowym marki Nacomi powędruje na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na stronie www.nacomi.pl pojawi się licznik, który będzie rejestrował rosnącą kwotę – po zakończeniu akcji trafi ona na konto fundacji.

Ale to nie wszystko. Specjaliści z laboratorium marki stworzyli − specjalnie z myślą o Wielkim Finale WOŚP − unikalny krem z mnóstwem naturalnych składników.

Cały dochód pochodzący z aukcji jedynego egzemplarza tego niezwykłego kremu również trafi w całości na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Marka Nacomi to producent naturalnych kosmetyków pozbawionych parabenów i innych składników o wątpliwym wpływie na nasz organizm. W ich krótkim składzie znajdziemy głównie pozyskiwane ze sprawdzonych źródeł oleje roślinne, używane od stuleci przez kobiety na całym świecie jako najlepsze i najzdrowsze kosmetyki uniwersalne.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (141 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. AnnStyl  10 stycznia 2017 21:43

  Rzeczywiście świetna akcja. Plusik za pomysł i myślę, że ten licznik nie nadąży zmieniać tych cyferek taki będzie odzew na tą akcję 🙂 A każda złotówka zdobyta w ten sposób to cenny dar, który pomoże potrzebującym.

  Odpowiedz
  • Joanna007  11 stycznia 2017 22:55

   Jak na razie szału nie ma 465,31 zł, ale jeszcze kilka dni. Mogli bardziej tą akcję nagłośnić.

   Odpowiedz
 2. blogujemytestujemy  11 stycznia 2017 22:08

  Bardzo fajny gest marki Nacomi

  Odpowiedz
 3. luna341  15 stycznia 2017 10:52

  Brawo 🙂

  Odpowiedz
 4. aspiryna  5 lutego 2017 07:29

  Nie wszyscy wiedzieli .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany