Drapieżna elegancja w najnowszej kolekcji butów Hades

Hades to marka powstała w 2010 roku  Stanach Zjednoczonych Ameryki. Od początku swojej działalności marka stawia na elegancję, z nutką gotyckich inspiracji co tworzy wyjątkowy i niepowtarzalny efekt.

Drapieżna kolekcja obuwia Hades

W swoich modelach Hades wykorzystuje skórę i metal, a przede wszystkim stawia na detale co sprawia, że każda para jest małym dziełem sztuki. Mimo, że gotyckie i steam punk`owe inspiracje są mocno widoczne, buty adresowane są do kobiet, które na co dzień preferują stonowaną elegancję doprawioną szczyptą ostrego detalu. Buty Hades kierowane są przede wszystkim do odważnych kobiet lubiących się wyróżniać, które ubiorem lubią wyrażać swój charakter.

Produkty tej marki są bardzo rzadko dostępne w Polsce. Wszystkie modele z zeszłych, a także obecnych kolekcji można znaleźć na stronie internetowej www.histerya.pl, oraz w nielicznych butikach multibrandowych.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (76 głosów, średnia: 3,96 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Ewa  11 grudnia 2012 21:43

  Ładne, nawet całkiem…. Oryginalne i z pomysłem! Z chęcią bym je zakładała 🙂

  Odpowiedz
 2. Brunia28  13 grudnia 2012 16:20

  zupełnie nie dla mnie taki styl ,te ozdoby hmmmm nie podobają mi sie….

  Odpowiedz
 3. Akasha  22 grudnia 2012 20:53

  Hmm mnie to zastanawia, czy redaktorka w ogóle wie o czym napisała? Nie ma czegoś takiego jak steam punk tylko steampunk. I widać, że nawet nie zajrzała na google by sprawdzić, czy naprawdę te buty są rzadko dostępne. Ja tej marki znalazłam w kilku sklepach a największą ofertę ma Black Garden. Jest to typowy sklep alternatywny a ten tutaj, czyli ta cała histerya to nie wiem co to… Jak weszłam na ich facebooka to o matko prawie z krzesła spadłam. A co do butów to fakt są niesamowite.

  Odpowiedz
 4. Masza  14 lipca 2013 18:21

  Mnie natomiast nie powalają.Kompletnie nie moja bajka.

  Odpowiedz
 5. dudqa  19 lipca 2013 12:26

  Zaszaleli

  Odpowiedz
 6. stokrotkapolna  10 grudnia 2016 08:37

  Dziwolągi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.