Mariola Bojarska-Ferenc prezentuje poradnik dla kobiet i mężczyzn – „Sztuka dobrego życia”

Książka jest poradnikiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą doładować swoje akumulatory oraz zmienić styl życia na lepszy. Znana propagatorka zdrowego stylu życia próbuje przybliżyć czytelnikom filozofię wellness, czyli dobrego życia. To znacznie więcej niż właściwa dieta i porcja ruchu, masaże i wizyty w spa. Podpowiada, co robić, by poczuć się pewniej i osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia: zawodowej, prywatnej, emocjonalnej, finansowej.

Mariola Bojarska-Ferenc - Sztuka dobrego życia

Rozmawia ze specjalistami z dziedziny żywienia o tym, jak, stosując odpowiednią dietę i prowadząc aktywny tryb życia, można zapobiegać rozmaitym dolegliwościom.

Namawia aktorów, dziennikarzy, polityków, którzy byli gośćmi jej programów telewizyjnych, do tego, by zdradzili, jak radzą sobie z różnymi problemami.

 

Dzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniami, proponując:

Nowatorską dietę opartą na gęstości energetycznej i gęstości odżywczej, która pomoże uzyskać wymarzoną sylwetkę, świetne samopoczucie i odmieni Wasze życie.

Ponad 30 całodziennych menu (1200-1500 kcal) wraz z przepisami opracowanymi i zbilansowanymi przez dietetyków współpracujących z programem Sztuka życia, ukierunkowanymi na zapobieganie różnym dolegliwościom.

Wskazówki lekarzy dotyczące tego, jak zachować zdrowie i radzić sobie m.in. ze stresem, bezsennością, cukrzycą, cellulitem, negatywnymi objawami menopauzy, utratą koncentracji oraz problemami ze skórą i włosami.

Różne formy ruchu, takie jak joga, drums alive, pilates, które poprawiają kondycję fizyczną i pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów.

 

„Czym jest sztuka dobrego życia? To sztuka życia w zdrowiu. Jak być zdrowym? Myśleć o nim. Dbać o profilaktykę – mądrze się odżywiać, zażywać ruchu, wsłuchiwać się we własne ciało i je dopieszczać. I o tym traktuje ta książka. Polecam.”
Jolanta Kwaśniewska

 

Mariola Bojarska-Ferenc od lat traktuje popularyzację zdrowego stylu życia jako swoją misję. To ona zapoczątkowała w Polsce modę na bycie fit. Jest autorką programu Sztuka życia w TVP2, w którym razem z gwiazdami filmu, estrady i sportu przekonuje, że warto zmienić nawyki żywieniowe i styl życia, by zachować dobrą formę i osiągnąć sukces. Regularnie pisze felietony do miesięcznika „Pani”.

Wydała trzy kasety wideo z ćwiczeniami oraz książki Cudowny ruch i Zatrzymaj czas, które spotkały się z uznaniem czytelniczek.

Należy do największych na świecie organizacji zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu: ECA i IDEA. Uczestniczy w światowych kongresach i szkoleniach, na których poznaje najnowsze trendy w dziedzinie zdrowia.

 

Dane wydawnicze:
Tytuł: Sztuka dobrego życia, autor: Mariola Bojarska-Ferenc, data premiery: 3 października 2012, cena detaliczna: 44,99 zł, oprawa: twarda, ISBN: 978-83-7844-606-4, format:17 x 24,5 cm

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  9 lipca 2013 21:38

    Lubię ją i podziwiam za pasję.Do tej pory jednak nie przeczytałam jej książki.Miałam dostać od koleżanki i jakoś obie o tym zapomniałyśmy.Muszę się upomnieć przy najbliższej okazji.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany