Josh Hartnett w kampanii kolekcji Marc O’Polo jesień – zima 2015/2016

Przedstawiamy najnowszą kolekcję  Marc O’Polo jesień – zima 2015/2016 . W tym sezonie gwiazdą i twarzą kolekcji został znany amerykański aktor Josh Hartnett. W kolekcji znajdziemy nawiązania do miejskiego stylu, który jest swobodny i casulowy, ale jednocześnie  niezwykle współczesny. „Sence of place” to nazwa damskiego, a „Natural Engineering” męskiego tematu kolekcji Marc O’Polo jesień – zima 2015/2016 .

Josh Hartnett w kampanii kolekcji Marc O’Polo jesień - zima 2015 2016 log

 To, co  wyróżnia kolekcję Marc O’Polo jesień – zima 2015/2016 to przede wszystkim czyste, eleganckie i „intelektualne” podejście do fasonów, które równoważy subtelna sylwetka i niezwykle miękkie materiały.  W tym sezonie są to wełny – zarówno te gotowane jak i te, o specjalnych splotach, które nie tylko gwarantują ciepło ale i wysoką jakość ubrań.

 Miejski, wyrafinowany look podkreśla także odpowiednio dobrana kolorystyka. Zredukowana w znacznej części do szarości z ciemniejszymi lub jaśniejszymi jej odcieniami, które świetnie prezentują się na pojedynczych stylizacjach i w total look.

 Szary melanż, jersey i efektowne sploty to najbardziej charakterystyczne i szczególnie ważne elementy, które składają się na wyjątkowy charakter najnowszej kolekcji Marc O’Polo jesień – zima 2015/2016 . Oczywiście to nie wszystko. Pomysłowe  kontrasty jak zestawianie kobiecej jedwabnej koszuli z grubym wełnianym płaszczem lub męskiej marynarki ze sztruksu z dresowymi spodniami, również odgrywa kluczową rolę w tym sezonie.

 Dzięki technikom łączenia różnorodnych faktur, odcieni kolorów i materiałów Marc O’Polo jesień – zima 2015/2016 daje możliwość spojrzenia na nowo na klasyczny, miejski, ale równocześnie nowoczesny styl, mocno zakorzeniony w naturze.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...