MANIFEST – Gatta COLORevolution!

Żądamy wolności i kolorów! Tej jesieni i zimy chcemy zapomnieć o brązach (bo taki kolor mają liście spadające z drzew), bieli (śniegu i tak będzie pełno) czy czerni (to już nie jest nasz ulubiony kolor)! Chcemy szaleństwa barw! Pomarańczowego, kobaltu, fioletu i soczystej limony! Domagamy się prawa do wyrażenia własnej osobowości! Do tworzenia mody! Żądamy kolorowej rewolucji!

Gatta COLORevolution

Nie zgadzamy się na nudę i monotonię! Gdy za oknem jest zimno i szaro, my chcemy być kolorowymi ptakami. Tak jak wiosną i latem, teraz też będziemy szaleć. Mieszać i łączyć, wycinać i drzeć, nakładać i ściągać. Mówimy stanowcze „nie” dla banału. Chcemy mieć wreszcie wpływ na to, jak wygląda to, co nosimy! Żądamy kolorowej rewolucji!

Gatta COLORevolution

Chcemy same tworzyć nasze rajstopy! Decydować czy zieleń połączymy z różem, a błękit z czerwienią! Wycinać dziury duże bądź małe, w zależności od naszej fantazji! Zestawiać rajstopy z czym nasza szalona dusza zapragnie. Tworzyć niesamowite stylizacje! Przyciągać wzrok na ulicy! Wzbudzać zazdrość innych kobiet i zachwyt przypadkowo spotkanych mężczyzn! Chcemy już mieć je w naszych szafach! Żądamy COLORevolution!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. m258  28 sierpnia 2012 08:02

  Nie jestem aż taka odważna by wyjść w nich na ulicę,
  ale i tak się ich kolorem i fasonem zachwycę!
  Śliczne, kolorystycznie dobrze zestawione,
  szkoda, że moje otoczenie jest konserwatywnie nastawione.
  Fajnie spódniczki i buty do tego dobrane,
  ogólnie wszystko jest ładnie dopasowane.

  Odpowiedz
 2. izka690  31 sierpnia 2012 12:57

  uwielbiam takie kolorki ! ;d

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany