Manicure z gradientem – zaskakujący i idealny wzór na nadchodzące lato 2020!

Gradientowy manicure nie jest nowością. Pojawiał się w poszczególnych sezonach w różnych wariantach, choćby pod postacią pastelowego ombre czy skittles manicure. Teraz okazał się jednak pomysłem idealnym na lato w kwarantannie, kiedy to możemy poświęcić więcej czasu pozornie nieważnym czynnościom, takim jak malowanie paznokci. Przedstawiamy jego najciekawsze realizacje z nadzieją, że zainspirujemy Was do podobnego oryginalnego udekorowania swoich palców!

Manicure z gradientem to rodzaj paznokci ombre, przy których efekt nie jest widoczny na jednej płytce, lecz rozciąga się na wszystkie palce dłoni. Nieoczekiwanie po latach powrotów w kolejnych sezonach w rozmaitych wydaniach, zaczął on właśnie wyrastać na najgorętszy trend manicure na paznokcie lato 2020. Sprawdźcie, w jakich kolorach ten wzór na paznokcie wygląda najlepiej!

cieniowane granatowe paznokcie D

 

Manicure z gradientem – zaskakujący i idealny na nadchodzące lato!

Manicure z gradientem to doskonałe rozwiązanie dla miłośniczek zdobienia paznokci, które dysponują dużą ilością lakierów we wszystkich kolorach tęczy, spośród których wiele jest już na wyczerpaniu. Nie wymaga bowiem zużywania pokaźnych porcji konkretnego lakieru. Pozwala raczej połączyć ich resztki w ciekawe kompozycje, które naprawdę potrafią zaskakiwać.

Sprawdzi się też u tych z Was, którym znudził się tradycyjny french, nude i czerwienie. Jego stworzenie nie nastręcza zbyt wielu trudności, za to efekt jest jak skok na głęboką wodę. Jeśli na co dzień nosicie „zwykłe” jednokolorowe stylizacje paznokci, na pewno przykuje uwagę Waszego otoczenia i urozmaici outfity. Warto wykorzystać wolny czas, który – chcąc nie chcąc – zyskałyśmy na skutek Wielkiej Kwarantanny i poćwiczyć ten rodzaj manicure. Szczególnie, że posiada on wiele zalet.

Przede wszystkim prezentuje się dobrze zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach, niezależnie od ich kształtu. Może być wykonany na naturalnej płytce, ale też na żelu czy akrylu. Wreszcie nie wymaga trzymania się sztywno żadnych odgórnych reguł. Możecie rozbielać lub ściemniać go w dowolnym kierunku – od lewej do prawej lub odwrotnie. W zależności od upodobań może być podzielony na wyraźne kolorystyczne „segmenty” kończące się tam, gdzie paznokieć lub płynnie przechodzić przez poszczególne płytki, zmieniając odcień w połowie palca. To jeden z tych rodzajów malunków, przy których ogranicza Was wyłącznie wyobraźnia. A zatem do dzieła!

 

Zobaczcie manicure z gradientem w całej palecie barw:

https://www.instagram.com/p/CAGbqcFgqwb/ https://www.instagram.com/p/CADCGHMo_tx/

 

https://www.instagram.com/p/B_pexDUJ6Wy/ https://www.instagram.com/p/B_pax9aKrny/

 

https://www.instagram.com/p/B_SAkG-J19g/ https://www.instagram.com/p/B_O8aF_AIj0/

 

Jak podoba się Wam gradientowy manicure? Czy paznokcie ombre wpisują się w Waszą wizję tego lata? Nie zapomnijcie zostawić nam komentarza!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  16 maja 2020 21:25

  pięknie 🙂

  Odpowiedz
 2. Kika  17 maja 2020 14:59

  Miało być 5 gwiazdek za artykuł a weszła 4, no niech to :/ ale paznokcie jak dla mnie bomba <3

  Odpowiedz
 3. sylwiawes  21 maja 2020 10:30

  Śliczne 🙂

  Odpowiedz
 4. magda12ziom  8 czerwca 2020 12:51

  Na pewno wypróbuję 🙂

  Odpowiedz
 5. Biomedka  29 czerwca 2020 10:54

  Podoba mi się wersja z ciemnoniebieskim. 🙂 To zdecydowanie mój kolor 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany