Manicure Coachella 2019: inspirujące wzorki na letnie festiwale

Coachella to jeden z najbardziej obleganych festiwali muzycznych na świecie. Branża mody uważa go także za wyrocznię festiwalowych trendów na cały rok. Uznaje się, że tendencje, które uwidocznią się na Coachelli przyjmą się również na pozostałych festiwalach i innych masowych imprezach danego sezonu, dlatego co roku staramy się śledzić je na bieżąco i opisywać na naszym portalu. W tym roku oprócz oryginalnych stylizacji ubrań postanowiliśmy także przyjrzeć się paznokciom fetiwalowiczek. Spośród kolorowych, błyszczących i zaskakujących manicure wybraliśmy dla Was te najbardziej inspirujące. Obejrzyjcie naszą galerię, a później wracajcie do niej za każdym razem, kiedy będziecie szukać pomysłu na własny festiwalowy look!

Pomysłowe wzorki na paznokcie to coś, czego nigdy nie mamy dość! Zwłaszcza wiosną i latem, kiedy wraz ze zmianą strojów na lżejsze i bardziej kolorowe zwykle możemy pozwolić sobie na trochę więcej rozluźnienia. A jeśli do tego wybieramy się na zwariowaną imprezę w stylu koncertu pod gołym niebem, wielkich targów, juwenaliów czy wreszcie festiwalu, kolorowe i oryginalne paznokcie wydają się wręcz nieodzownym elementem naszych stylizacji. Tym razem jako źródło inspiracji proponujemy manicure Coachella 2019. Jesteśmy pewni, że obok paznokci tie-die, czarno-białych łat i paznokci z perłami to właśnie wzorki uczestniczek tej imprezy będą najbardziej topowymi zdobieniami najbliższych miesięcy!

Manicure Coachella 2019

źródło: www.pixabay.com

Manicure Coachella 2019: inspirujące wzorki na letnie festiwale

Jakimi słowami można opisać manicure Coachella 2019? Odpowiednie będą na pewno sformułowania, takie jak: szalony, radosny, energetyczny i efektowny. Mówiąc szerzej, na festiwalu można zaobserwować powrót kilku ubiegłorocznych tendencji, takich jak kolorowe paznokcie galaretki, „szklane” płytki z wtapianymi błyskotkami, tropikalne desenie, owocowe wzorki, neony czy ombre. Znajdziemy wśród nich również wiele najświeższych tendencji, na przykład tie-dye, kwiaty, metaliczne półksiężyce czy napisy. Na pierwszy plan wysuwają się jednak stylizacje w typowo festiwalowych wibracjach – przede wszystkim jaskrawe gwiazdki (m.in. u Kylie Jenner), brokat, motyw łapacza snów, wesołe smiley-e, optyczne złudzenia czy indiańskie desenie. Nie zabrakło cyrkonii, crackli, marmurkowych faktur, mozaiki i wzorków w kształcie oczu. Co więcej, wiele osób zdecydowało się na stworzenie manicure nawiązującego bezpośrednio do samego festiwalu. Na części zdjęć zobaczysz więc napisy „Coachella 2019”, palmy (impreza odbywa się w Palm Springs) i charakterystyczny diabelski młyn.

Dlaczego by nie zainspirować się tymi pomysłami, tworząc swój manicure na Woodstock, Opener czy Off Festiwal?

 

Zobacz, jaki manicure noszą uczestniczki tegorocznego festiwalu Coachella:

https://www.instagram.com/p/BwYqDu3Adb3/ https://www.instagram.com/p/Bhzo_d0hTJV/ https://www.instagram.com/p/Bwa_cMJgSaI/ https://www.instagram.com/p/BwPH6f2AnOJ/ https://www.instagram.com/p/BwZoU_al2sP/ https://www.instagram.com/p/BwGhapkn2uM/
https://www.instagram.com/p/BwSTOtfA-tM/ https://www.instagram.com/p/BwXgQyuBi39/

 

Która z powyższych stylizacji podoba Ci się najbardziej? Czy znalazłaś wśród nich inspirację na swój własny festiwalowy manicure? Nie zapomnij zostawić nam komentarza!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (177 głosów, średnia: 4,12 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. nevermind9  20 kwietnia 2019 21:09

    Ja tam holo noszę cały rok 😀

    Odpowiedz
  2. karmelek87  22 kwietnia 2019 10:02

    Piękne te pastelowe gwiazdki i kółeczka! Jak uchwycone na zdjęciu promienie światła!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany