Make up inspirowany homarami, weneckimi maskami i policyjną taśmą? Prześwietlamy szalone makijażowe inspiracje Lucy Boynton!

Lucy Boyton to gwiazda, którą na czerwone dywany wprowadziły filmy: „Bohemian Rhapsody” i „Morderstwo w Orient Ekspresie”. Na srebrnym ekranie gości dopiero od niedawna, więc jej twarz nie zdążyła się jeszcze opatrzyć. Mimo to gwiazda kocha jednak makijażowe metamorfozy i zmiany wizerunku. Chętnie współpracuje ze słynną wizażystką Jo Baker, a efekty ich wspólnych eksperymentów z makijażem zdumiewają. Jesteście ciekawe co zainspirowało najbardziej spektakularne looki? Prześledźcie z nami Instagramowe kolaże Jo, a przenikniecie wszystkie tajemnice tego duetu!

Jeszcze przed wakacjami Lucy Boynton zdążyła zainspirować cały świat swoją fryzurą, która szybko zyskała nazwę cool girl bob i podbiła serca tysięcy dziewczyn. Zdolna i odważna gwiazda nie poprzestała jednak na stałym, charakterystycznym looku. Raz po raz eksperymentuje także z makijażem, który przenosi ją w różne epoki, baśniowe krainy i równoległe rzeczywistości. Jesteście ciekawe, skąd czerpie pomysły na futurystyczne kreski i rozmyte cienie zblendowane niczym migotliwe obłoczki w komiksach o czarodziejkach? Sprawdziłyśmy to, a efekty tych dociekań naprawdę nas zszokowały!

lucy boynton

Fot. East News, Mandatory Credit: Photo by Rob Latour/Variety/REX (10345615bk) Lucy Boynton 'The Politician’ TV Show Screening, Cocktails, San Vicente Bungalows, Los Angeles, USA – 23 Jul 2019

Make up inspirowany homarami, weneckimi maskami i policyjną taśmą? Prześwietlamy szalone makijażowe inspiracje Lucy Boynton!

Oryginalny make up na twarzy Lucy Boynton niejednokrotnie już zwrócił uwagę miłośników branży beauty. Po tym jak paparazzi sfotografowali gwiazdę na festiwalu filmowym w Wenecji, wszyscy zastanawiali się, co stało się inspiracją dla jej graficznych, czerwonych kresek okalających oczy. Kolejne pytania wywołały ułożone na jej twarzy, brokatowe trójkąciki przywodzące na myśl teatralne łzy oraz kiczowate, niebotycznie długie rzęsy w stylu lalki. Jak się okazuje, odpowiedź kryła się na instagramowych kolażach Jo Baker – niezwykle utalentowanej wizażystki gwiazd, która współpracuje z Boynton już od dłuższego czasu. To właśnie tam, na swoim coraz popularniejszym profilu, Baker zdecydowała się w żartobliwy sposób zdradzić źródło inspiracji, które pokierowały wspólnymi wizjami jej oraz aktorki. Niektóre z nich okazały się naprawdę… „randomowe”. Przekonajcie się same!

 

Szczypce homara

 

Tęczowe lody

 

Maska płaczącego arlekina

 

Kołujące jaskółki

 

Ulotne piękno storczyków

 

Najeżone rzęsy

 

Paciorki żyrandola

 

Tasiemka do prezentów

 

Policyjna taśma ostrzegawcza

 

Rozbłysk fajerwerków

 

Cukierki ślazowe

 

Kocie uszka

 

Rybie ogony

 

Co sądzicie o tych pomysłach? Który z nich podoba się Wam najbardziej?

To oczywiście tylko część kreatywnych malunków Baker. Wizażystka potrafi bowiem nawiązywać w swoich „pracach” także do potraw, kolorów nieba, zwierzęcej mimikry czy… podziemnych tuneli, które posłużyły jej za inspirację do hollywoodzkiego makijażu Joanny Kulig. Z pędzlami do make up’u i paletką barwnych cieni w ręku Baker przemienia się w prawdziwą czarodziejkę!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (146 głosów, średnia: 3,99 z 5)
zapisuję głos...