Vlogerka robi makijaż pod wodą – obejrzyj niezwykły tutorial!

Lubicie podwodne sesje zdjęciowe, zaskakujące makijażowe sztuczki, takie jak aplikowanie pudru na mokro i ludzi, którzy wciąż poszukują dla siebie nowych dróg? Poznajcie vlogerkę, która dołączy do Waszej galerii internetowych odkryć tego roku! Oto tutorial pokazujący, jak wykonać makijaż pod wodą!

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam zdjęcia internetowych wizażystek, które utrwalały makijaż stosując trick jamsu, czyli zanurzając pomalowaną twarz w misce z lodowatą wodą. Większości z nas wydawało się to wtedy nie lada wyczynem, trudnym do powtórzenia we własnym domu i wymagającym wyjątkowo silnej woli. Koreańska vlogerka prowadząca instagramowe konto pod nazwą meplusfashion zrobiła jednak coś, co całkowicie zdetronizowało poprzedniczki – nagrała tutorial, w którym pokazuje, jak wykonuje makijaż pod wodą! Sądzicie, że to niemożliwe? Zobaczcie to na własne oczy!

makijaż pod wodą

kolaż własny redakcji, źródło zdjęć: www.pinterest.com; odnośniki do konkretnych profili są osadzone w tekście

Vlogerka robi makijaż pod wodą – obejrzyj niezwykły tutorial!

 

Jeżeli technika jamsu jest tak skuteczna, jak zapewniają internautki, które odważyły się ją wypróbować, pomyślcie tylko, jak trwały będzie makijaż, który wykonuje się w basenie z zimną wodą! Doskonały na Sylwestra nad basenem a może na romantyczny spacer w strugach ciepłego, letniego deszczu? Jedno jest pewne – w tak zrobionym make up’ie możemy uprawiać sporty wodne i wystawiać twarz nawet na obrywające się chmury bez obaw o to, że się spłynie nam tusz!

 

Pełny podwodny makijaż na wielkie wyjście, kurs nurkowania lub aquaaerobik…

https://www.instagram.com/p/BcZ_A0hAw--/

… i efektowne wykończenie w postaci pomalowanych ust!

https://www.instagram.com/p/BcSI58rglmp/

Czyż w tej sytuacji legendy o pięknych, uwodzicielskich syrenach (kto wie – naturalnych czy w pełnym makijażu na twarzy) nie nabierają nowego znaczenia?

 

Poznaj inne niezwykłe postaci internetu:

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Joanna007  20 grudnia 2017 16:28

    Po pierwsze- po co tak sobie życie komplikować 😛 po drugie- co to za kosmetyki że malują nawet pod wodą? :O Od jutra robię makijaż pod prysznicem, hi hi;) Albo, skoro jest taki trwały, to można zrobić makijaż wieczorem pod prysznicem i z rana nie zawracać sobie nim głowy 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany