Majowy weekend last minute

Już za chwilę jeden z najdłuższych weekendów w roku. Piękna pogoda i czas wolny od obowiązków – czego chcieć więcej? Być może tylko pomysłu na jego spędzenie. Spokojny weekend w małym miasteczku, agroturystyka, zwiedzanie, wypad do SPA lub aktywny wypoczynek – wybór należy do Ciebie!

Majowy weekend

Niezależnie od tego, czy możemy sobie pozwolić na długi, 9-dniowy wypoczynek, czy jedynie na 3 dni weekendu, warto wykorzystać zapowiadaną przez meteorologów piękną pogodę i wybrać się na wiosenną wyprawę. Szczególnie polecamy opcje „last minute”, dzięki którym możemy dopasować wyjazd do swoich potrzeb i przy okazji trochę zaoszczędzić. Zarówno długo planowane, jak i spontaniczne wyprawy mogą być udane.

Wybór odpowiedniej lokalizacji dopasujmy do swoich potrzeb. Rodzinny weekend będzie udany, jeśli weźmiemy pod uwagę to, czy w miejscu, do którego się wybieramy są przewidziane atrakcje dla dzieci. Jeśli problem stanowi tłok, wybierajmy małe miasteczka lub agroturystykę. Wycieczki rowerowe wśród pól i lasów też mogą być bardzo przyjemne. Dodatkowo, nasz organizm na pewno się nam odwdzięczy za tak potężną dawkę ruchu i świeżego powietrza. Natomiast jeśli relaks jest tym, czego potrzebujemy najbardziej, najlepszym wyborem będzie weekend w SPA.

A gdyby tak zaplanować coś więcej niż tylko zwykły wypoczynek? Poczuć dreszczyk emocji, przeżyć coś niesamowitego, co sprawi, że zwykła majówka pozostanie w pamięci na zawsze? Lot balonem, jazda quadem, kitesurfing lub wakeboarding to tylko niektóre z wielu propozycji firmy Superprezenty.pl na udany weekend. Jest to też ciekawy sposób na niespodziankę dla bliskiej osoby. Przecież mało co cieszy tak bardzo jak wspólne chwile i niezapomniane przeżycia. Niech ten majowy weekend przejdzie do historii!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (105 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  14 lipca 2013 12:39

  My w tym roku postawiliśmy na błogie lenistwo.

  Odpowiedz
 2. gusia.  18 lipca 2013 00:40

  Już po majówce,za rok będzie następna ,a do artykułu można zawsze wrócić.

  Odpowiedz
 3. efffciaa  17 marca 2016 11:42

  Last minute są dobre w każdej chwili , szybki wyjazd za niewielkie pieniądze a można zobaczyć coś ciekawszego niż swoje własne podwórko 🙂 W tym roku majówka beznadziejnie wypada .

  Odpowiedz
 4. Olkka  8 sierpnia 2018 15:27

  My całkiem niedawno odwiedziliśmy Zamek Janów Podlaski. Piękna okolica z wieloma atrakcjami i znakomicie wyposażone, nowoczesne SPA! Wróciliśmy zadowoleni, wypoczęci i pełni sił;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany