Już jest nowy e-book Roksany Środy „MajFoodBook. 60 przepisów lowfodmap”! Poznaj przepisy na zdrowe dania, które możesz spożywać nawet przy problemach jelitowych

Lubicie książki kucharskie, które podpowiadają Wam sprawdzone, zdrowe przepisy, ale nie zawsze możecie z nich skorzystać z uwagi na problemy jelitowe? Przedstawiamy ebook, który został stworzony właśnie z myślą o tych dolegliwościach, na przekór przekonaniu, że przy schorzeniach jelitowych niczego nie można jeść. Pozwólcie by Wasze menu ułożyła znana dietetyk, Roksana Środa!

„MajFoodBook. 60 przepisów lowfodmap” to e-book, w którym popularna dietetyk kliniczna, Roksana Środa, rozprawia się z wieloma powszechnymi mitami i po raz kolejny serwuje znakomite przepisy swoim czytelnikom. To już czwarta książkowa publikacja Roksany. Wszystkie poprzednie sprzedały się w tysiącach egzemplarzy. Nic dziwnego, że kolejka do najnowszego ustawiała się już na długo przed jego sfinalizowaniem. Teraz nadszedł czas, by rozkoszować się efektami pracy autorki – w przenośni i dosłownie!

majfood book

Kolaż własny redakcji, źródło: www.unsplash.com; Toa Heftiba

Już jest nowy e-book Roksany Środy „MajFoodBook. 60 przepisów lowfodmap”! Poznaj przepisy na zdrowe dania, które możesz spożywać nawet przy problemach jelitowych

– „Brakowało mi na rynku książki kulinarnej, która będzie oparta o prawidłowe zasady diety lowfodmap. Książki, która została przygotowana przez dietetyka specjalizującego się w chorobach jelit. Książki, która z przyjemnością przeprowadzi Cię przez etap eliminacji oraz reintrodukcji diety lowfodmap, w trakcie leczenia IBS i/lub SIBO. Ze wszystkich przepisów skorzystasz także po wyleczeniu swoich problemów jelitowych. Przygotujesz posiłki dla całej rodziny, zorganizujesz urodziny czy Święta” – wyjaśnia w notce wydawniczej autorka.

majfood book

Publikacja opracowana przez Roksanę Środę stanowi niezwykle wartościową pozycję. Śledząc rozmaite media można odnieść wrażenie, że coraz więcej mówi się o schorzeniach związanych z jelitami. Tak naprawdę większość artykułów czy książek zawiera jednak  głównie informacje na temat przyczyn i objawów tych chorób. Nie można się z nich natomiast dowiedzieć prawie niczego na temat diety, która pomogłaby eliminować dolegliwości jelitowe. W e-booku Roksany Środy to właśnie optymalna dla tych przykrych schorzeń dieta ukrywa się pod tajemniczym hasłem LOW FODMAP. Najnowszy e-book zawiera 60 autorskich przepisów na śniadania, dania główne oraz pyszne desery, które można skomponować na bazie łatwo dostępnych składników. Każdy z przepisów zawiera tabelę danych opisujących wartość odżywczą. Oczywiście, ze wszystkich tych przepisów mogą korzystać również osoby zdrowe.

–  „Co sprawia, że mój e-book jest wyjątkowy, a przepisy skuteczne? W przepisach znajdziesz tylko sprawdzone produkty! Po ułożeniu setek diet lowfodmap, po wielu konsultacjach i rozmowach z moimi pacjentami – wiem, co się sprawdza. Rozumiem, jakie produkty można jeść w pełni bezpiecznie, a z których lepiej zrezygnować podczas diety eliminacyjnej. Moje przepisy oparte są o własne obserwacje i doświadczenia, a nie tylko sztywne zasady, kierowane do ogółu populacji” – dodaje Roksana Środa.

 

Patronat medialny nad e-bookiem objęły: SzczyptaLuksusu.pl, Imperium Kobiet, GlamStyle.pl, KobietaMag.pl, MilionKobiet.pl.

 

E-book w sprzedaży dostępny jest na: majdiet.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (96 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  9 grudnia 2020 15:22

    może być ciekawe…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany