Magazyn Imerium Kobiet startuje z plebiscytem IMPERIUM URODY

Już po raz drugi redakcja magazynu IMPERIUM KOBIET organizuje plebiscyt na najlepszy kosmetyk roku pod hasłem IMPERIUM URODY. Tegoroczna edycja została połączona z plebiscytem Imperium SPA, który w ubiegłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
plakat

Jury złożone z gwiazd, m.in. Odety Moro, Joasi Jabłczyńskiej, Iwony Guzowskiej, Agnieszki Kawiorskiej i Marioli Bojarskiej-Ferenc wybierze najlepsze kosmetyki dostępne na polskim rynku kosmetycznym, a także najlepsze SPA, Day Spa i gabinety medycyny estetycznej. Wielki finał konkursu odbędzie się podczas IV urodzin magazynu w jednym z ekskluzywnych hoteli w Warszawie początkiem listopada.

nagroda-imperium-kobiet

nagrodaW trakcie gali statuetki wręczą zaproszone gwiazdy. Udział w plebiscycie potwierdziły gwiazdy na co dzień współpracujące z wydawnictwem I.D.MEDIA- organizatorem plebiscytu, fotoreporterzy, media, agencje prasowe.

Ubiegłoroczna edycja konkursu spotkała się z pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony firm i managerów spa, które zgłosiły się do naszego plebiscytu, jak i Czytelniczek, które z chęcią oddawały głosy na swoje ulubione kosmetyki czy miejsca relaksu. Na gali pojawiło się ponad 200 osób, kilka stacji telewizyjnych. Podobny event szykujemy początkiem listopada. Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim gwiazdom, które zaufały nam i zgodziły się zasiąść w jury podczas  II edycji konkursu. Na zwycięzców czekają ekskluzywne statuetki, prestiżowe logo (znak towarowy), który będzie można używać na swoich produktach, ulotkach, reklamach. A przede mnóstwo atrakcji podczas finału – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni akcji.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 22.10.2014 pod adresem info@idmedia.pl

Nasz portal objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (125 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  30 września 2014 21:47

    Szykuje się ciekawy event.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany