Łóżko dla kota i małego pieska w klapku. Zrób wyjątkowy prezent swojemu pupilowi na święta!

Jeśli twój kot lub pies uwielbiają udziwnione miejsca do spania, ta oferta jest właśnie dla nich. Legowisko stworzone z legendarnego już Crocsa, to bez dwóch zdań ciekawy pomysł. Myślicie, że takie łóżko przypadłoby do gustu waszemu pupilowi?

Czego to ludzie nie wymyślą! A tym razem po raz kolejny pomyśleli o swoich wypieszczonych kocich przyjaciołach, które, jak wiadomo wręcz przepadają za wszelkimi zakamarkami. Pudełka, lufciki, szafy i parapety to chyba najzwyklejsze miejsca, gdzie te czworonogi uwielbiają uciąć sobie drzemkę. Z pewnością nie pogardziłyby też wygodnym klapkiem, tyle że nieco większych rozmiarów. I oto jest – łóżko dla kota w Crocsie! Myślicie, że spodobałoby się twojemu kotu? Co więcej, zmieszczą się w nim też mniejszych rozmiarów pieski.

Łóżko dla kota i małego pieska w klapku

Łóżko dla kota i małego pieska w klapku. Zrób wyjątkowy prezent swojemu pupilowi na święta!

Klapek, który ma spełniać rolę wygodnego, miękkiego i ciepłego łóżka dla twojego pupila właśnie pojawił się w ofercie Amazona. Można go mieć dokładnie za 45,45 dolara- co łatwo przeliczyć na polską walutę. Jeżeli mamy już słodkiego kociaka albo mniejszych rozmiarów pieska i wyliczoną kwotę, wystarczy nietypowego Crocsa zamówić przez Internet. To czy twoje zwierzątko je pokocha zależy już jednak wyłącznie od niego samego…

Zalety łóżka z klapka

Bucik będzie stał stabilnie w jednym miejscu – nie musicie obawiać się, że wesołe harce twojego pupila sprawią, że wraz z nim tańczyć będzie po całym mieszkaniu. A to za sprawą antypoślizgowej podeszwy.

Co więcej, pieskowi oraz kotkowi z pewnością będzie ciepło i przytulnie. But zaopatrzony jest bowiem w polarową wkładkę. Zapewni ona też niezbędną higienę, bowiem z łatwością możemy ją wyjąć i wyprać. To również bardzo ciekawa ozdoba do postawienia przykładowo na szafce z butami. Będzie efektownie i praktycznie. Buty dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: różowym, czarnym i beżowym.

Myślicie, że taki prezent przypadłby do gustu waszemu czworonożnemu przyjacielowi? A może woli on jeszcze bardziej udziwnione miejsca, albo po prostu – wasze łóżko? Czekamy na wasze komentarze! A wszystkich, których zainteresowała oferta Amazona odsyłamy na zakupy. Do świąt zostało już niewiele czasu.

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (182 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...