Łowickie wycinanki w Japonii

Moda inspirowana polską sztuką ludową budzi zachwyt w wielu zakątkach świata. W Japonii otwarta została wystawa „Polskie Wycinanki”, na której prezentowane są między innymi prace Małgorzaty Kotlonek, twórczyni i projektantki marki GOSHICO. Uroczyste otwarcie miało miejsce w galerii „Le Petit Marche”, w Nagoi. Kolejnymi przystankami na trasie wystawy będą: Kyoto, Nagano, Tokyo oraz Kobe.

folk-koguty

Projekty Pani Małgorzaty to połączenie funkcjonalności z miejskimi trendami do których inspirację znalazła w ludowych wzorach. Dodatkowo jest to kunszt ręcznego wykonania. Jej niepowtarzalne torebki wykonane z filcu i ozdobione barwnymi łowickimi haftami zdobyły już rynek w Polsce. Prezentowana w Japonii najnowsza kolekcja FOLK to nie tylko różnego rodzaju torby ale i unikatowa biżuteria.

large_cz_sz_1

20100602__goshico_new_folk2

Pani Małgorzata razem z siostrą Agą powołały do życia markę GOSHICO. Filozofią marki jest ?UNIKALNOŚĆ: bycie jedynym w swoim rodzaju. Goshico to satysfakcja bycia Kobietą dzięki sztuce, która łączy prestiż i funkcjonalność.?

Obie siostry zajmują się projektowaniem toreb. Małgorzata dba o stronę artystyczną, a Aga o funkcjonalność i jakość, aby każdy szczegół był dopracowany, tak żeby w rezultacie w ręce klientek trafiały rzeczy piękne, ekskluzywne, ale i użyteczne.

grawerowane-kolczyki1

Torebki i biżuterię można obejrzeć a także kupić na stronie: www.goshico.com

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (252 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany