Niezwykły pokaz L’Oréal x Balmain na Paris Fashion Week 2017

Paris Fashion Week 2017 dobiegł końca. Był to jeden z najbardziej wyjątkowych tygodni mody ostatnich lat. A wszystko za sprawą marki L’Oréal Paris – oficjalnego partnera wydarzenia! Otwarty pokaz dla wszystkich zainteresowanych na Polach Elizejskich „LE DÉFILÉ L’ORÉAL PARIS” oraz współpraca marki z BALMAIN PARIS, podkreśliły związek marki ze światem mody i przykuły uwagę osób z branży fashion. Co było tak wyjątkowego w wydarzeniu? Czym zaowocowała współpraca słynnych marek? Sprawdźcie!

Paris Fashion Week 2017

fot. mat. nadesłane L’Oréal Paris 

Zobacz także: Nowość: maski Czysta Glinka od L’Oréal Paris

W tym roku L’Oréal Paris był oficjalnym partnerem Paris Fashion Week już po raz 4. Współpraca ta, jak żadna inna, podkreśla związek marki z francuskim DNA  i światem mody w każdym z jego aspektów: kreatywności, piękna, innowacji oraz odkrywania trendów. Kreując makijaże oraz fryzury na wybieg, L’Oréal Paris pokazał konsumentom najnowsze inspiracje, a odsłaniając kulisy swojej współpracy z Balmain – zelektryzował nie tylko bacznych obserwatorów Paris Fashion Week 2017.

L’Oréal Paris x Balmain: kolekcja, o której mówią wszyscy

Podczas Paris Fashion Week, 28 września miał miejsce fashion show Balmain Paris i L’Oréal Paris, gdzie oficjalnie zaprezentowano efekty współpracy. Marka L’Oréal Paris połączyła siły z najmłodszym, najbardziej utalentowanym projektantem i jednocześnie najpopularniejszym na Instagramie kreatorem mody – Olivierem Rousteingiem, szefem domu modu Balamin. Wszystko po to, by stworzyć kapsułową kolekcję wyjątkowych pomadek – L’Oréal Paris x Balmain. Zdjęciach do kampanii zostały wykonane przez słynnego fotografa Nico Bustosa.

 

Ekskluzywna kolekcja 12 pomadek couture z serii Color Riche to przedstawienie wizji paryskiego ideału kobiecości, w której 12 różnych kobiet o odmiennym pochodzeniu, niesie przesłanie o pięknie, jakie kryje w sobie różnorodność i indywidualizm.

 Każda z kobiet obsadzona została w jednej roli z 12 modeli pomadek, inspirowanych trzema plemionami kobiecego piękna: SAFARI, COUTURE, ROCK. Kolory dopasowano do każdego odcienia skóry na świecie. Specjalnie zaprojektowane opakowania, inspirowane kamieniami szlachetnymi, wyróżniają się złotem i zdobieniami. Formuła zawiera czyste pigmenty i olejek cameliowy, aby uzyskać jak najbardziej bogaty kolor ust oraz zapewnić nawilżające, matowe wykończenie. Kolekcja będzie dostępna w Polsce już w lutym 2018!

 

Podkreślając główny makijażowy przekaz kampanii Balmain Paris, na PFW zaprezentowano również kolekcje ultra pożądanych projektów ubrań, które w skrócie można określić jako związek skromności i bogactwa, zaprojektowany przez Rousteing.

 

Paris Fashion Week 2017:  L’Oréal otwiera świat mody dla wszystkich

Paris Fashion Week 2017

fot. mat. nadesłane L’Oréal Paris 

Nie można nie wspomnieć o tym, że 1 października największa widownia w historii mody była świadkiem absolutnie przełomowego wydarzenia: Le Défilé L’Oréal Paris. Było to otwarte 15-minutowe show! Pokaz mody i urody na najpiękniejszej alei świata o międzynarodowej sławie – Polach Elizejskich. L’Oréal Paris, który w swojej misji ma wpisaną demokratyzację piękna, spektakularnie uczcił wyjątkowość swojego partnerstwa z Paris Fashion Week, wstrzymując ruch uliczny oraz oddech ponad 300 000 widzów z całego świata, zgromadzonych wokół sześćdziesięciometrowego wybiegu! Siedemdziesiąt stylizacji, pięćdziesiąt niezwykłych wysłanniczek i modelek L’Oréal Paris, wspólnie zaprezentowały najnowsze kolekcje od 19 utalentowanych projektantów światowej sławy, m.in: AMI, Balmain, Cédric Charlier, Chopard, Courrèges, David Koma, De Fursac, Ellery, Emanuel Ungaro, Giambattista Valli. Modelki do tego niezwykłego wydarzenia przygotowywało aż sześćdziesięciu makijażystów i stylistów fryzur.

 

Przełomowe wydarzenie w samym sercu Paryża przybliżyło wszystkim widzom wielki świat mody i urody. Dzięki L’Oréal Paris szeroka publiczność po raz pierwszy w historii fashion show, mogła uczestniczyć w pokazie oglądanym z pierwszego rzędu! Marka pozostała wierna swojej misji, by inspirować i udostępniać najnowsze urodowe trendy jak najszerszej grupie odbiorców.

Paris Fashion Week 2017

fot. mat. nadesłane L’Oréal Paris 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (166 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...