Lookbook Top Secret wiosna 2014 – podkreśl swoją osobowość i poczuj się atrakcyjnie!

Top Secret proponuje ubrania i dodatki dla osób interesujących się modą, świadomych swoich zalet, które chcą być w zgodzie z trendami, wyglądem podkreślić swoją osobowość i poczuć się atrakcyjnie. Zobacz zdjęcia!

Top Secret proponuje  ubrania i dodatki dla  osób interesujących się modą, świadomych swoich zalet, które chcą być w zgodzie z trendami, wyglądem podkreślić swoją osobowość i poczuć się atrakcyjnie. Kolekcja odpowiada na wszystkie ich potrzeby, dodaje im atrakcyjności i pewności siebie, tak w sytuacjach zawodowych, rodzinnych jak i w czasie wolnym. Damskie i męskie kolekcje podzielone są na dwie linie City i Casual, dzięki temu znajdziemy w nich cały wachlarz propozycji – od  stylu bardziej formalnego po casual z większą dawką najnowszych trendów mody. Można w nich znaleźć wszystko to co jest w tej chwili na czasie, zarówno jeśli chodzi o główne trendy i inspiracje, kolorystykę, detale,  tkaniny a przede wszystkim formy ubrań. Dużo jest obszernych gór, wąskich dołów jak i kobiecych form podkreślających sylwetkę i talię. Są też nowinki tego sezonu – bluzki odsłaniające brzuch, ażurowe swetry czy rozkloszowane  spódnice.

Top Secret wiosna 2014 (10)

Sylwetka jest  kobieca, raz  nawiązuje do mody lat 50. raz inspiruje się  trendem „masculine- feminine”. Znajdujemy też w kolekcji Top Secret  zwiewne kobiece linie niczym z Bliskiego Wschodu albo w stylu lat 90. Inspiracje kwiatowym minimalizmem i charakterystyczne nadruki widać w linii Minimal Fower,  starożytnością – w linii Cleoparta; subkultury punka i rocka odnajdziemy w grunge denim, a miejski klimat  lat 90. w Lux Sport. Sylwetkę kobiecą, casualną, bardziej weekendową, w której dominują swetry łączone z jeansami proponuje California dream. Miejski Styl „marina” obecny jest w linii resort, a  klimat ekskluzywnej podróży na Bliski Wschód w The passanger.

Kolekcje trafiają do sprzedaży „setami” ułatwiającymi stylizację w określonym stylu.

Marka Top Secret sesję zdjęciową do  kampanii  na wiosnę i lato 2014 przygotowała  w plenerach słonecznej Malagi. Autorką ujęć  jest jedna z najlepszych polskich fotografek mody Agata Pospieszyńska, produkcją zajęła się agencja SUMMER.

Sesja jest kontynuacją budowania wizerunku nowoczesnej marki mody w oparciu o różnorodne  stylizacje sylwetek  kobiety i mężczyzny, pokazanych w codziennych sytuacjach życiowych.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (167 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  20 lutego 2014 13:57

  Podoba mi się!

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  20 lutego 2014 18:41

  Fajne propozycje.

  Odpowiedz
 3. bbo  20 lutego 2014 20:14

  Z Top Secret nie tak trudno poczuć się atrakcyjną!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany