Styl hippie wiecznie żywy! Look na kolczyki i buty

Stylizacje w duchy hippie chyba nigdy nam się nie znudzą. W końcu to nieodłączny element stylu boho, którego każdego roku w modzie jest mniej lub więcej – ale zawsze jest. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to już trendy ponadczasowe i sprawdzą się w każdej sytuacji. A to dlatego, że są propozycjami niezwykle kobiecymi, które kojarzą nam się z rozmarzoną dziewczyną z sąsiedztwa.

Na eleganckie i ultrakobiece boho postawiła nasza Inspirantka. Czarna bluzka subtelnie odsłania ramiona, na dół wędrują natomiast białe kuloty z wysokim stanem, które również wpisują się w stylizację hippie. Najbardziej w tym kierunku zmierzają jednak kolczyki i buty, które dodatkowo korespondują ze sobą kolorami. Czerwień, róż czy złoty pojawia się na łańcuszkach, frędzlach i koralikach. A przez ramię przewieszamy białą torebkę ze złotą aplikacją. Tematem stylizacji były kolczyki i nie mamy wątpliwości, że w towarzystwie ekstrawaganckich obcasów ów zadanie wypełniły.

W dzisiejszych Trendach Dnia postanowiliśmy wyróżnić nungal. Serdeczne gratulacje!

#lokknakolczykiXXL

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#denim
#lokknakolczykiXXL
#artystycznie
#looknaramiona
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (77 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. blogujemytestujemy  28 lutego 2019 13:35

    Nie koniecznie ten styl do mnie przemawia

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany