Long Wear Gel Sparkle – nowości marki Bobbi Brown jesień 2014

Bobbi Brown, zainspirowana kultowym Long-Wear Gel Eyeliner oraz trendami z ostatniego Fashion Week, przedstawia Long-Wear Gel Sparkle. Eyeliner i cień w jednym. Hybryda, która przenosi makijaż w zupełnie nowy wymiar. Ta niezwykle wygodna w użyciu formuła oferuje kalejdoskop koloru i niekończącą się inspirację do tworzenia niepowtarzalnego makijażu. Przydym powieki, zrób kreski, podkreśl oczy używając nowego pędzelka Dual-Ended Smudge/Ultra Fine Eye Liner Brush i spraw, by Twoje oczy były metaliczne i błyszczące lub subtelne i zmysłowe — idealny makijaż, by zabłysnąć na przyjęciu lub podkreślić Twoją wyjątkową elegancję na co dzień.

 Bobbi Brown Long Wear Gel Sparkle

Niepowtarzalna receptura wyjątkowego makijażu

Unikalna mieszanka drobinek różnej wielkości, pozwala osiągnąć intensywny, trójwymiarowy efekt. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, Long-Wear Gel Sparkle sprawia, że Twoje powieki mienią się niczym lustrzana tafla.

Wyjątkowa trwałość

Unikalna kompozycja polimerów oraz tzw. film formers pozwalają na osiągnięcie kremowej konsystencji produktu oraz sprawiają, że  produkt doskonale rozprowadza się na skórze i utrzymuje aż do 12 godzin bez rozmazywania się.

Intensywny kolor

Wyjątkowy,  bezbarwny podkład oraz  pigment nasycony mnóstwem drobinek zastosowane w Long-Wear Gel Sparkle gwarantują intensywny kolor, który zachowuje świeżość i nasycenie przez cały dzień.

Bobbi Brown Long-Wear Gel Sparkle

Nowość, Long-Wear Gel Sparkle

Użyj produktu jako cienia do powiek: nałóż cień końcówką Cream Smudge, w którą wyposażony jest pędzelek Dual-Ended Cream Smudge/Liner. Za jego pomocą, krótkimi
i omiatającymi ruchami nałóż warstwę koloru na powieki, by osiągnąć upragniony efekt. W celu uzyskania niejednoznacznego odcienia, rozetrzyj cień na powiekach opuszkami palców.

Użyj produktu jako eyelinera: nałóż go, używając końcówki Ultra-Fine Eyeliner, w którą wyposażony jest pędzelek Dual Ended Cream Smudge/Liner.Zamocz pędzelek pokrywając kosmetykiem obie strony końcówki pędzelka. Przed użyciem usuń nadmiar produktu. Wszystkie czynności wykonuj energicznie, gdyż produkt dość szybko wysycha, co może uniemożliwić zaaplikowanie go na oko. Do demakijażu użyj Instant Long-Wear Makeup Remover.

Sugerowana Cena: 114 zł

Bobbi Brown Dual-Ended Cream Smudge-Liner Brush

Nowość, Dual-Ended Cream Smudge/Liner Brush

Long-Wear Gel Sparkle – musisz go mieć! To niezwykle praktyczne połączenie Cream Smudge Brush
i Ultra-Fine Eyeliner Brush. Wysuwana główka umożliwia bardzo szybką zmianę pędzelka do cieni na eyeliner i odwrotnie. Pędzelkiem możesz również aplikować cień Long-Wear Cream Shadow oraz eyeliner Long-Wear Gel Eyeliner.

Sugerowana Cena: 208 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (188 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...