Lolita Lempicka – woda toaletowa która kusi

Kobieta pachnąca, Lolita długo opierała sie pokusie, zanim sie jej wreszcie poddała. Jeden pocałunek, jedno ugryzienie jabłka uchyla drzwi na tyle, by mogła podejrzeć ten nęcący swiat,gdzie wreszcie będzie mogła spróbować ?smaku pokuszenia?. Kosztuje zakazanego owocu. Bo jabłko kryje sekret pokusy.

Lolita

To historia manifestowania kobiecości.Wyzwolonej, nowoczesnej, wyemancypowanej, a przecież także romantycznej.To pierwszy krok w strone jej odkrycia! Symbol zaspokojonej pokusy: Przybiera forem symbolu skonsumowanego pragnienia, gdy natura pozwala kobiecie pozostawić ślad jej kobiecości, jak ślad zaklęcia. Zapach, który smakuje namietnym pocałunkiem. Owocowo-kwiatowy zapach, który zdobywa cię znienacka i urzeka apetyczna słodyczą i subtelną kobiecością. Zapach stworzony do ulegania, poddawania sie pokusie. Kęs zakazanego owocu: w jabłku widac wygryziony kawałek w kształcie serca, to ślad zaspokojonego pragnienia.

Nazwisko Lolity Lempickiej, znanej jako ta, która manifestuje swoja kobiecość, jest wypisane ozdobnymi złotymi literami. To nazwisko, wypisane na przezroczystym, fiołkowo-błekitnym flakoniku, podszeptuje, ze jest jeszcze sekretna sciezka wiodaca do innych pragnien?Lekki i zdecydowany, swiezy i pełen smaku.Ten zapach prowadzi do gestu, który zdradza pragnienie.Namietny pocałunek, który pozostawiaSmak pokuszenia! Opakowanie z romantycznymi, duzymi literami w stylu graffiti.Wielkie litery w kolorze anyżu: Lolita Lempicka wyrózniaja sie na tle kredowobiałego pudełka. Nazwisko wyglada jak hasło kobiecosci.Symbol nowoczesnosci złagodzony pudrowo bladofioletowym wysciełaniem.

Woda toaletowa w trzech pojemnosciach:

Sugerowana cena detaliczna brutto:

80 ml – 371 zł

50 ml – 275 zł

30 ml – 180 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (151 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. sensiblelook  4 stycznia 2012 12:32

    każde perfumy tej marki utrzymuja sie bardzo długo, ale ten jakos nie przypadł mi do gustu, trwalośc ma i to owszem, ale na mojej skórze dziwnie sie rozwija, miałam go kupic, ale zdecydowałam się na Hypnose Lancome’a.

    Odpowiedz
  2. BlackMary  20 lutego 2016 22:51

    Ceny zabójcze 😒

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany