Liquid Smile – i Ty możesz mieć białe zęby

Chcesz mieć białe zęby i błyszczeć uśmiechem hollywoodzkiej gwizady? Pomoże Ci Liquid Smile, innowacyjna metoda wybielania zębów,  od niedawna dostępna w Polsce.  Liquid Smile

Liquid Smile – na czym polega ta metoda? 

Liquid smile to niepozornie wyglądający żel, zawierający największą dozwoloną dawkę nadtlenku wodoru(H2O2), aż 12%.  Nadtlenek wodoru zawarty w liquid smile, pomoże ci rozjaśnić odcień twoich zębów aż do 6 tonów, a cała dwutygodniowa kuracja, której efekty widoczne są naprawde szybko, wymaga tylko jednorazowego użytku każdego dnia. Preparat ten nie wymaga niewygodnych nakładek i pasków, a jego aplikacja zajmuje mniej niż minutę, co sprawia, że każdy znajdzie na niego czas, chociażby zaraz po wieczornym szczotkowaniu zębów. Dodatkowym atutem Liquid Smile, jest jego smak, a dokładniej 4 smaki które możemy wybrać: Mięta, Piwo imbirowe, Cola i lemoniada.  W Polsce Liquid Smile dostępny jest tylko w klinikach well now.

Jeśli chcesz wypróbować wybielającą pastę do zębów – przeczytaj opinie o Blanx White Shock

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. jackie  23 stycznia 2011 21:30

  produkt rzeczywiście ok, lepiej zresztą zapłacić za coś porządnego niż za pożal się Boże pseudo produkty w drogeriach

  Odpowiedz
 2. Kmakolagwa  26 lutego 2015 09:23

  Bardzo fajny produkt.

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  30 marca 2017 22:40

  Produkt może i fajny, ale czy na pewno bezpieczny?Zawiera tego środka wybielającego na granicy dopuszczalnej dawki. Może mieći szkodliwe skutki.Warto się zastanowić i skonsultować z lekarzem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany