Levi’s – Lato 2011 – Wakacyjne szaleństwo

Koniec z wyglądem grzecznej uczennicy w mundurku! Szkolny look chowamy w szafie na kolejne kilka miesięcy. W końcu nadchodzą upragnione przez wszystkich wakacje! Levi’s przedstawia pełną lekkości, jasnych kolorów kolekcję, pełną wolności i pachnącą szaloną wakacyjną miłością.

levis lato 2011

Nowy lookbook Levi’s na lato 2011

Tego lata marka Levi’s zrywa ze szkolnymi wizerunkami i klasycznymi uniformami. Wakacje nadchodzą i dostrzec je można także w sklepowych witrynach salonów tej marki. Kolekcja inspirowana amerykańskim duchem wolności i spontanicznością młodości, pełna jest delikatnych denimów i zwiewnych tkanin, a całość utrzymana jest w pastelowych barwach.

Levi's - Lato 2011

Da się już wyczuć unoszący się w powietrzu rock’n’roll! Klimat muzycznych festiwali to właśnie klimat kolekcji Levi’s na lato 2011. Bez względu na to czy będzie to legendarny Coachella Valley Music Festival odbywający się wśród piasków kalifornijskiej pustyni, egzotycznych palm, w promieniach gorącego kalifornijskiego słońca, czy tez nasz nadmorski Opener Festiwal, gromadzący corocznie tłumy wielbicieli dobrego brzmienia, dzięki kolekcji High Summer Levi’s poczujesz prawdziwego ducha młodzieńczej, rock’n?rollowej wolności!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany