Letnie stylizacje w stylu ikon filmu „Mamma Mia!”

Film “Mamma mia!” swoją premierę miał w 2018 roku. Od tamtej pory jest jednym z największych hitów każdego lata! Jest to musical, który podbił serca milionów osób na całym świecie. Z okazji lata my także sobie o nim przypomnieliśmy. Spójrzcie, co mamy dla Was w kontekście stylizacji, które pojawiły się w tym filmie.

“Mamma mia!” to musical, w którym zagrały najsłynniejsze gwiazdy wielkiego ekranu. W fabułę zostały wplecione największe przeboje zespołu ABBA. Film jest esencją błogich, greckich wakacji, pięknych krajobrazów w tle i pozytywnej energii.  Zapraszamy Was razem z marką bonprix.pl na podróż śladami bohaterek musicalu. Przygotowaliśmy dla Was kilka stylizacji inspirowanych stylem głównych bohaterek.

DONNA

W filmie „Mamma mia!” główną bohaterką jest Donna, w której rolę wcieliła się sama Meryl Streep. Donna jest prawdziwą hipiską. Mimo upływu lat konsekwentnie się tego trzyma – zarówno w duszy, jak i w stylu ubierania. Kojarzy się zwłaszcza z kilkoma elementami – biały t-shirt, luźne ogrodniczki, kolorowe bluzki w kwiaty, sukienki w stylu etno i obowiązkowo – tylko trampki lub kowbojki!

donna stylizacje w stylu mamma mia

 

 

Podobne produkty w sklepach

Podobne produkty w sklepach

 

źródło: materiały nadesłane

Podobne produkty w sklepach

 

SOPHIE

Sophie jest córką Donny. W bohaterkę wcieliła się Amanda Seyfried. Sophie jest przede wszystkim bardzo dziewczęca, co podkreśla swoimi stylizacjami. Jej styl jest kwintesencją greckiego luzu w nonszalanckim, ale jednocześnie bardzo kobiecym wydaniu. Cechy charakterystyczne to białe sukienki i bluzki w stylu boho, np. w zestawieniu z jeansową spódniczką. Całość idealnie domyka wakacyjny naszyjnik z koralików!

sophie mamma mia

Podobne produkty w sklepach

Podobne produkty w sklepach

Podobne produkty w sklepach

źródło: materiały nadesłane

 

AND… THE DYNAMOS!

Donna and the Dynamos to zespół założony przed Donnę i jej przyjaciółki – Rosie i Tanye. Dziewczyny olśniewają w swoich scenicznych kreacjach! Połyskujące kombinezony, długie kozaki i bardzo szerokie spodnie… Całość wygląda spektakularnie!

the-dynamos stylizacja mamma mia

 

Podobne produkty w sklepach

źródło: materiały nadesłane

 

Musical „Mamma mia!” to gwarancja wprowadzenia słońca nawet w najbardziej pochmurny dzień. A takich, niestety, latem w Polsce nie brakuje. Stylizacje w klimacie filmu „Mamma mia!”, które widzicie powyżej, powstały na bazie ubrań z bonprix.pl

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (78 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...