Letnia stylizacja inspirowana bursztynem

Bursztyn to skarb Bałtyku. Wyjątkowy i niepowtarzalny kamień zachwyca mnogością odcieni, a także leczniczymi oraz magicznymi właściwościami. Kojarzy się ze słońcem, wakacjami, wypoczynkiem nad morzem. Dlatego też może być źródłem wielu niezwykłych inspiracji modowych na lato! Bursztynowy kolor podkreśla opaleniznę, przyciąga wzrok i dodaje wakacyjnego luzu… Jak go stylizować? Ciekawym przykładem może być dzisiejsza stylizacja!

Zestaw składa się z żółto-pomarańczowej sukienki letniej z falbanami, sandałów na obcasie, brązowej torby na ramię i kolczyków w kształcie stokrotek. Całość utrzymana jest w naturalnej kolorystyce. Przywodzi na myśl letnie słońce, łąkę pełną kwiatów, morski piasek i oczywiście bursztyn. Stylizacja idealnie sprawdzi się podczas gorących, wakacyjnych dni. Zestaw to dobry pomysł na spacer promenadą lub molo, randkę albo spotkanie ze znajomymi.

Zwyciężczynią dzisiejszych Trendów Dnia zostaje justi912. Gratulujemy!

#bursztynowylook

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne już wystartowały, a wylicytowane przedmioty wkrótce trafią do zwyciężczyń. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji – Do jej tytułu dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień:

#bursztynowylook

#cherrylady

#cyclechic

#sukienkawłączkę

Inspiracji możecie poszukać w naszych modowych artykułach! Jak zawsze przypominamy – koniecznie dodawajcie hasztagi pod stylizacjami na Inspiruj! Stylizacje bez hasztagów nie będą mogły być wyróżnione i zaprezentowane w Trendach Dnia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (84 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany